Naujienos

Dalyvavimas renginyje dėl Lietuvos savivaldybių traukos objektų infrastruktūros bei paslaugų prieinamumo metodologijos vertinimo išvados

Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras 2021.01.20 10:00- 11:00 dalyvauja Nacionalinės turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje“ organizuojamame renginyje, kuriame yra pristatytomos Lietuvos turistinių vietovių ir pagrindinių traukos objektų infrastruktūros bei paslaugų prieinamumo vertinimo metodologija ir pagrindinės vertinimo rezultatų išvados.

Ankstesnės naujienos

Armonaitė apie pagalbą verslui paraiskas bus galima pildyti nuo treciadienio 2021-01-19 Armonaitė apie pagalbą verslui paraiskas bus galima pildyti nuo treciadienio
Armonaitė – apie pagalbą verslui: paraiškas bus galima pildyti nuo trečiadienio piktnaudžiaujantiems gali tekti grąžinti subsidiją. Pirmajam pagalbos verslui paketui paraiškas verslas teikti galės nuo trečiadienio, – pirmadienį Delfi laidoje „Piniginiai reikalai“ sakė ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė. Ji teigė, kad subsidijomis galės pasinaudoti tūkstančiai įmonių, o lengvatinėmis paskolomis – apie 400-500 įmonių.
Plačiau
LRT įrašas " Atrask Lietuvą" 2021-01-13 LRT įrašas " Atrask Lietuvą"
Žurnalistės Jolantos Jurkūnienės laidos "Atrask Lietuvą" įrašas skirtas laisvės kovų atminimo ženklams, kurie "liudija apie pasipriešinimą okupaciniam režimui visoje Lietuvoje. Tremtys, kalėjimai, lageriai, partizanų kančios, tikėjimas laisve, meilė tėvynei ir ištvermė nutiesė kelią į Sausio 13-ąją."
Plačiau