Naujienos / Kvietimai

Horizontalaus plano trečiasis seminaras

Kviečiame jus į Horizontalaus plano trečiąjį seminarą, kuris vyks vasario 22 d. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centre, Parko g. 5, Rietavas.

Seminaro pradžia 10.00 val., pabaiga 14.00 val.

Dr. Mikael Scherdin susistemino mūsų antrojo susitikimo mintis, todėl ir toliau gryninsime raktinius Rietavo žodžius. Dr. Mikael Scherdin žinutė mūsų seminaro dalyviams:

Mieli dalyviai,

Buvo labai įdomu, kūrybiškai užbaigėme antrąjį seminarą, puikiai padirbėta! Toliau paliksime kūrybinę kalbėjimosi dalį ir keliausime į sekantį etapą – kursime. Išversime mūsų naują konceptą į konkrečius darbo paketus (tiek jau egzistuojančius, tiek naujus), įvardinsime kaip organizuosime tolesnį darbą, kursime veiksmų planą, žiūrėsime kur gauti išteklių veikloms. Tam prireiks bent dviejų susitikimų. Šiuo laikotarpiu reikės dalintis atsakomybėmis rašant, organizuojant darbą. Taigi, ateity laukia įdomūs seminarai keliaujant nuo abstrakčių minčių prie konkrečių veiksmų. Taip pat sekantį kartą užbaigsime šūkį/konceptą.

Iki greito susitikimo!

Horizontaliojo plano proceso seminaruose-susitikimuose kviečiami dalyvauti verslo paramos organizacijų, mokymo/švietimo įstaigų, mokyklų, viešųjų ir savivaldos organizacijų, NVO, verslo įmonių atstovai. Seminarą ves Dr. Mikael Scherdin iš Švedijos.

Horizontalaus plano procesas yra naudojamas sudėtingose organizacinėse struktūrose, regionuose, kuriuose yra stiprios bendros kompleksiškos problemos ir organizacijose, kurios siekia bendradarbiauti ieškant tvarių sprendimų. Mūsų atveju kartu rengiame Rietavo horizontalų planą.

Horizontalaus plano procesas - tai dalis Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekto „BEE Lab - Regionų verslumo stiprinimas įgalinant bendradarbiavimą per sieną“. Projektas, startavęs 2017 m. balandžio 1 d., tęsis iki 2019 m. kovo 31 d.

Prašome Jusų mus informuoti apie dalyvavimą per vasario 21 d.

Lauksime Jūsų!

Laima Dockevičienė

Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro direktorė

Ankstesnės naujienos

Kaimą auginančioms bendruomenėms – milijonas eurų 2016-03-30 / Kvietimai Kaimą auginančioms bendruomenėms – milijonas eurų
Paramą kaimo bendruomenėms skiria ne tik ES, bet ir mūsų valstybė. 2016-aisiais, kurie yra paskelbti Vietos bendruomenių metais, Žemės ūkio ministerija savo kraštą auginančioms kaimo bendruomenėms skirs dar daugiau lėšų nei pernai – 1 mln. eurų. Paraiškos gauti paramą bus renkamos jau nuo š. m. kovo 7 d. iki balandžio 8 d.
Plačiau
LŌNGS vėl kviečia Rietaviškius pagerbti verslo įmones, prisidedančias prie Rietavo kultūros 2015-12-16 / Kvietimai LŌNGS vėl kviečia Rietaviškius pagerbti verslo įmones, prisidedančias prie Rietavo kultūros
Jau antri metai, kaip Rietavas skelbia LŌNGS nominacijos konkursą. Nominacija LŌNGS -  verslo ir kultūros partnerystė - skiriama pagerbti ir drąsinti Rietavo verslo įmones ir verslininkus, ypač palaikančius Rietavo intelektinį ir kultūrinį gyvenimą, ugdančius pozityvų verslo ir kultūros bendradarbiavimo požiūrį bei labiausiai prie to prisidėjusiems 2015 metais.
Plačiau