Naujienos / Kvietimai

Kvietimas į parodą ir TARPTAUTINĘ KONFERENCIJA

Lapkričio 29 – gruodžio 1 dienomis Šiauliuose vyks Verslo ir pasiekimų paroda 2018. Lapkričio 29 dieną RTVIC kolektyvas kviečia jus prisijungti ir keliauti kartu į konferenciją bei aplankyti parodą. Iš Rietavo išvykstame 8.15 val. Vietų skaičius ribotas. Registracija tel. nr. +370 64017 312 arba el. p. vadybininke@rietavovic.lt.

Tarptautinės konferencijos programą rasite čia: https://www.rumai.lt/Paslaugos/Renginiai/Tarptautine-konferencija-TARPTAUTINES-PREKYBOS-TENDENCIJOS-NAUJI-ISSUKIAI-VERSLUI

Dalyvių registracija į 29 d. vyksiančią konferenciją - Registracija į konferenciją „Tarptautinės prekybos tendencijos – nauji iššūkiai verslui“

Dalyvių registracija į 30 d. vyksiančią konferenciją - Registracija į konferenciją Revoliuciniai Šiauliai 2018

Ankstesnės naujienos

Kvietimas į Mykolinių metturgį 2018-08-12 / Kvietimai Kvietimas į Mykolinių metturgį
Kviečiame visus vietos gamintojus, tautinio paveldo atstovus iš Rietavo savivaldybės ar kitų Lietuvos vietų registruotis ir dalyvauti šįmet vyksiančiame Mykolinių metturgyje, kuris kasmet sulaukia vis didesnio žmonių susidomėjimo!
Plačiau
Iššūkis – „Surink Lietuvą“ 2018-07-11 / Kvietimai Iššūkis – „Surink Lietuvą“
Mėgsti keliauti ir ieškai naujų iššūkių? Jei taip, turim tau bei tavo draugams puikią idėją! Liepos 12 d. startuoja projektas, sujungęs visas 60 savivaldybių, „Surink Lietuvą”, kurio esmė Lietuvos šimtmečio proga, paskatinti žmones ne tik keliauti po savo kraštą, tačiau ir pažinti kiekvieną jo lopinėlį. Koks viso to tikslas? Ogi, kiekviename aplankytame krašte gausi puikią galimybę įsigyti to krašto formos magnetuką, surinkus visas 60 dalių - sujungti jas į vieną visumą - Lietuvos žemėlapį!
Plačiau