Naujienos / Kvietimai

Maisto inovacijos: turizmo produktų, paslaugų prototipų ir koncepcijos vystymas

Informuojame, kad 2019 m. balandžio 15 - 16 dienomis, Rietavo turizmo ir verslo informacijos centre vyks seminarai - dirbtuvės „Maisto inovacijos: turizmo produktų, paslaugų prototipų ir koncepcijos vystymas“.

Seminarai – dirbtuvės tęsia procesą, kurio metu Rietavo sav. turizmo, maitinimo, apgyvendinimo ir kt. turizmo paslaugų teikėjai, kiti suinteresuoti asmenys kuria išskirtinius, reguliariai sezono metu veikiančius regiono turizmo produktus ar paslaugas.

Pirmo etapo dviejų dienų užsiėmimas, kurio metu kursime su gamtos, kultūros, Oginskių paveldu susijusių maisto ir turizmo paslaugų pasiūlymus. Atsižvelgiant į esamą turistų ir lankytojų patirtį, seminaras - dirbtuvės padės dalyviams atrasti ir formuoti naujas paslaugas. Naujų paslaugų koncepcijos bus siejamos su vietiniais pajėgumais - resursais.

Seminaro - dirbtuvių metu rengsime pirminius paslaugų prototipus ir pasiruošime jų testavimui.

Kviečiame

Rietavo savivaldybės maitinimo, maisto, apgyvendinimo, turizmo paslaugų teikėjus bei projekto „Pietų Baltijos maisto inovacijų kultūros veikėjai“ (SB FICA - South Baltic Food Innovation Culture Actors) asocijuotus partnerius.

Seminaro - dirbtuvių data ir laikas

2019 m. balandžio 15 – 16 dienomis, 10.00 - 17.00 val.

Seminaro - dirbtuvių vieta

Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras, konferencijų salė (Rietavas, parko g. 5).


Moderatorius – Itziar Pobes Gamarra, paslaugų ir produktų dizaino ekspertė iš Barselonos - http://wequestionourproject.com

Seminarų - dirbtuvių pilna programa - http://bit.ly/2YX14IJ

Registracija į pirmąjį seminarą - dirbtuves internetu - http://bit.ly/2FUPhTJ

Daugiau informacijos - mob. tel. +370 640 17312, el. p. vadybininke@rietavovic.lt

Ankstesnės naujienos

Saulės elektrines įsirengiantiems gyventojams planuojama skirti 16 mln. eurų ES paramos 2019-02-04 / Kvietimai Saulės elektrines įsirengiantiems gyventojams planuojama skirti 16 mln. eurų ES paramos
2019 m. gegužės mėnesį planuojama skelbti kvietimą paramai gauti nedidelių, iki 10 kilovatų (kW) galios saulės elektrinių įsirengimui. Šią paramą galės gauti elektrą savo poreikiams iš saulės šviesos gaminti planuojantys individualių namų savininkai – iš viso iki 2022 m. planuojama išdalinti daugiau kaip 16 mln. eurų ES paramos lėšų, rašoma ministerijos pranešime.
Plačiau
Baltijos-Amerikos Laisvės fondas skelbia naują konkursą į vasaros stovyklą Jungtinėse Valstijose 2019-02-04 / Kvietimai Baltijos-Amerikos Laisvės fondas skelbia naują konkursą į vasaros stovyklą Jungtinėse Valstijose
Baltijos-Amerikos Laisvės fondas jau septintą vasarą organizuoja Lyderystės Akademijos programos stovyklą Jungtinėse Valstijose 30-čiai vienuoliktų klasių gimnazistų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Stovyklos tikslas yra suteikti unikalią progą Baltijos šalių gimnazistams pasimokyti lyderystės ir verslumo, išbandyti save įvairiose praktinėse užduotyse ir susipažinti su JAV kultūra, o taip pat ir su savo bendraamžiais iš kitų Baltijos šalių.
Plačiau
Vyksta antrasis edukacinių stipendijų konkursas 2019-01-18 / Kvietimai Vyksta antrasis edukacinių stipendijų konkursas
Iki sausio 31 d. (imtinai) Lietuvos kultūros taryba priima kultūros ir (ar) meno kūrėjų paraiškas į antrąjį 2019 m. edukacinių stipendijų finansavimo konkursą. Edukacinių stipendijų konkursai skelbiami tris kartus per metus, todėl šiuo metu skelbiamame konkurse skatinami dalyvauti kultūros ir meno kūrėjai, kurie edukacines veiklas yra nusimatę 2019 m. pavasarį ir vasarą.
Plačiau