Naujienos / Kvietimai

Kviečiame Jus registruotis į liepos ir rugpjūčio mėnesį vyksiančius mokymus

Vietos veiklos grupė „Rietavo iniciatyvos“ įgyvendina projektą „Veik Rietave“ Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-08-0005, kuriuo siekia skatinti smulkaus, bendruomeninio ir socialinio verslo kūrimą bei plėtrą Rietavo mieste, plėtojant turizmo paslaugų srityje veikiančių įstaigų ar organizacijų bendradarbiavimą, siekiant skatinti gyventojų įsitraukimą į turizmo sektorių.

Turizmo paslaugų ir produktų prototipus sukurti bei išvystyti padės vietos veiklos grupės „Rietavo iniciatyvos“ organizuojami mokymai.

Mokymų temos ir grafikas:

  • „Marketingas“ – 2020 m. liepos mėn. 31 d.;
  • „Klientų aptarnavimas“ – 2020 m. rugpjūčio mėn. 06 d.;
  • „Efektyvus bendradarbiavimas“ – 2020 m. rugpjūčio mėn. 18 d.;
  • „Tautinio paveldo sertifikavimas“ – 2020 m. rugpjūčio mėn. 25 d.

Mokymus ves: išskirtinio formato mokymus vedanti verslininkė Vilma Zalanskaitė, kuri dalinasi savo stipria 20 metų praktine verslų kūrimo patirtimi, pastačiusi ant kojų ne viena verslą ir verslininką; mokymus vedanti moksilninkė Vilma Atkočiūnienė, kuri daugaiu nei 20 metų atlieka tyrimus kaimo vietovių pokyčių valdymo, vietos maisto sistemų, trumpųjų maisto tiekimo grandinių organizavimo srityje. Mokymų dalyviams bus suteikti pažymėjimai. Mokymų vertė – 417,00 EUR/asmeniui (tikslinei grupei mokymai – nemokami).

Kviečiame tikslinę grupę – jaunas įmones, viešąsias įstaigas, asociacijas arba savarankiškai dirbančius asmenis pagal pažymą ar verslo liudijimą, pradėjusius savo veiklą Rietavo mieste (registruotus Rietavo mieste arba turinčius patalpų nuomos sutartis Rietavo mieste) ne anksčiau kaip prieš dvejus metus, registruotis į mokymus. Mokymuose gali dalyvauti įmonių steigėjai, vadovai, darbuotojai, valdymo organų atstovai.

Mokymai vyks:

Vietų skaičius ribotas, todėl bus vykdoma atranka. Rietavo miesto vietos veiklos grupės darbuotojai susisieks ir informuos Jus iš anksto apie atrankos rezultatus. Kilus papildomiems klausimams, susisiekti aukščiau nurodytais kontaktais.

Finansuojama iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų. Projekto vykdytojas – Rietavo miesto vietos veiklos grupė.

http://rietavovvg.lt

Ankstesnės naujienos

Seminaras jaunam verslui „Strateginis valdymas ir konkurencinis pranašumas“ 2020-07-27 / Kvietimai Seminaras jaunam verslui „Strateginis valdymas ir konkurencinis pranašumas“
2020 m. liepos mėn. 29 d. 09.00 val. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salė, Parko g. 5, LT-90311 Rietavas. Seminaro metu analizuosime konkurencinio pranašumo logiką, jo kūrimo eigą ir naudą. Aptarsime skirtingas konkuravimo strategijas, jų pliusus ir minusus, pasirinkimo kriterijus ir būtinąsias sąlygas. Seminaro metu dalyviai galės praktiškai paanalizuoti savo veiklos ar idėjos pranašumus.
Plačiau
Tarptautinis projekto „Europos muzikos takai“ parodos „Keliaujantys muzikai“ ir koncertinės - literatūrinės programos „Štai, Čiurlionis“ sutiktuvių renginys 2020-07-22 / Kvietimai Tarptautinis projekto „Europos muzikos takai“ parodos „Keliaujantys muzikai“ ir koncertinės - literatūrinės programos „Štai, Čiurlionis“ sutiktuvių renginys
Maloniai kviečiame Jus 2020 m. liepos mėn. 23 dienos pavakarę praleisti drauge su M. K. Čiurlionio ir kitų Europos kompozitorių muzika, pasiklausyti pasakojimų apie jų gyvenimus bei apžiūrėti parodą, kuri kvies žiūrovus susipažinti su XIX - XX a. pradžios menininkų kelionių akimirkomis.
Plačiau
Seminaras jaunam verslui „Efektyvūs pardavimai“ 2020-07-22 / Kvietimai Seminaras jaunam verslui „Efektyvūs pardavimai“
2020 m. liepos mėn. 23 d. 09.00 val. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salė, Parko g. 5 LT-90311 Rietavas. Seminaro metu bus gilinamasi į pardavimo funkcijos versle užkuliusius: kodėl vieni parduoda geriau ir daugiau, kaip šiais laikais lengviausia parduoti, kokios pardavimo technikos populiariausios. Seminaro metu mėginsime modeliuoti pardavimų argumentus vartotojo perspektyvoje.
Plačiau
Kviečiame Jus registruotis į liepos mėnesio vykstančius mokymus 2020-07-06 / Kvietimai Kviečiame Jus registruotis į liepos mėnesio vykstančius mokymus
Rietavo miesto vietos veiklos grupė įgyvendina projektą „Mobilus paslaugų centras“ Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-08-0006, kuriuo siekia išvystyti paslaugas Rietavo sav. gyventojams bei įstaigoms. Jauni verslai turi unikalią galimybę burtis į paslaugų klasterį ir išvystyti bei pateikti į rinką naujas mobilias paslaugas, tokias kaip aplinkos tvarkymas, malkų skaldymas, sniego valymas, maisto produktų tiekimas ir kt.
Plačiau