Naujienos / Renginiai

Rietavo verslo informacijos centre - Informacinis sklaidos renginys

Liepos 23 d. 15.00 val. Rietavo verslo informacijos centre vyksta informacinis sklaidos renginys (pagal projektą „VVG „Rietavo iniciatyvos" narių ir potencialių projektų vykdytojų gebėjimų ugdymas", Nr. 4PV-KE-10-1-004341).

Temos:

  • VVG „Rietavo iniciatyvos" strategijos įgyvendinimo apžvalga.
  • VVG „Rietavo iniciatyvos" projekto „VVG „Rietavo iniciatyvos" narių ir potencialių projektų vykdytojų gebėjimų ugdymas" įgyvendinimo apžvalga.
  • Bendruomenių įgyvendintų projektų išmoktos pamokos.
  • Kava ir diskusijos.

Vieta - Konferencijų salė, Parko g. 5, Rietavas.

Renginį veda - Laima Dockevičienė, VVG „Rietavo iniciatyvos" pirmininkė.

Organizatorius - VšĮ Rietavo verslo informacijos centras.

Renginyje dalyvaus ir koncertuos neįgaliųjų draugija iš Kelmės.

Svečiai iš Kelmės lankysis ir Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejuje, Senelių globos namuose, Lopaičių šventvietėje.

Ankstesnės naujienos

Rietavo amatininkams, vietos gamintojams ir kūrėjams 2015-07-16 / Renginiai Rietavo amatininkams, vietos gamintojams ir kūrėjams
Birželio 28 dienos Rietavo vietos gamintojų turgus miesto aikštėje smagiai nušurmuliavo ir jau ruošiamės sekančiam turgui, mat sumanymas, kad šis turgus išsivystytų ir taptų tradiciniu, rietaviškius vienijančiu renginiu, kur galima parodyti ir parduoti ką auginame, gaminame, kuriame, pabendrauti ir pasidalinti savo receptais, atradimais ir kartu pageneruoti naujų idėjų.
Plačiau
Rietavo verslo informacijos centras dalyvauja Socaialinės apsaugos ir darbo ministerijos rengiamoje konferencijoje 2015-07-01 / Renginiai Rietavo verslo informacijos centras dalyvauja Socaialinės apsaugos ir darbo ministerijos rengiamoje konferencijoje
Liepos 2 dieną, Vilniuje, vyks Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu su partneriais: Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba, Moterų informacijos centru ir Šiaulių universiteto Lyčių studijų centru vykdomo projekto „Moterų ir vyrų padėties skirtumų mažinimas ekonominių sprendimų priėmime Lietuvoje“ organizuojama konferencija „Investuok pelningai!“.
Plačiau
Ir mamos ir jų vaikai galėjo kartu mokytis Pelaičių vaikų dienos centre 2015-04-19 / Renginiai Ir mamos ir jų vaikai galėjo kartu mokytis Pelaičių vaikų dienos centre
2015 balandžio 17 dieną 13 jaunų Rietavo savivaldybės moterų iš Kadagynų, Vatušių, Pjaulių, Labardžių, Girėnų, Tverų, Giliogirio, Žadvainių, Girdvainių susirinko į mokymus „Verslo motyvavimas ir planavimas" (pagal Rietavo moterų užimtumo centro įgyvendinamą projektą „Jaunos Rietavo savivaldybės moterys perima patirtį", Nr. LEADER-14-RIETAVAS-03-007).
Plačiau