Naujienos / RTVIC pranešimai

KVIEČIAME į Žemės ūkio ministerijos organizuojamą Trumpųjų tiekimo grandinių seminarą!

2019 m. kovo 20 d. 14.00 val. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salėje.

Seminaro tema - Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės Bendradarbiavimas“ veiklos srities „Parama trumpoms tiekimo grandinėms ir vietos rinkoms skatinti vietos lygmeniu“ įgyvendinimas.

Pranešėja –  Nomeda Padvaiskaitė.

Išsami medžiaga (taisyklės) – veiklos srities įgyvenimo taisyklės, patvirtintos žemės ūkio ministro 2019 m. vasario  27 d. įsakymu Nr. 3D-107.

Registracija - el. p. verslas@rietavovic.lt arba tel./faks. +370 448 68 202.

Lauksime aktyvaus Jūsų dalyvavimo!

Ankstesnės naujienos

Startuoja projektas #LietuvosDNR 2019-02-07 / RTVIC pranešimai Startuoja projektas #LietuvosDNR
„Internetas ar baletas?“, „Barokas ar pankrokas?“ – tai tik keli projekto #LietuvosDNR klausimai, kuriais bus bandoma atkreipti Lietuvos gyventojų dėmesį ir pakviesti juos prisidėti prie kuriamo mūsų šalies pristatymo užsienyje.
Plačiau
Tarp darnios logistikos apdovanojimų laimėtojų – ir Lietuvos įmonė 2018-12-17 / RTVIC pranešimai Tarp darnios logistikos apdovanojimų laimėtojų – ir Lietuvos įmonė

Lenkijos Ščecino mieste vykusioje tarptautinėje konferencijoje „Žalieji miestai: žalioji logistika žalesniems miestams“ pirmą kartą pristatytos ir apdovanotos inovatyviausios verslo įmonių, nevyriausybinių organizacijų ir savivaldybių iniciatyvos, prisidedančios mažinant taršą logistikos sektoriuje.  Tarp geriausių nominuotų ir apdovanotų dalyvių – ir lietuviai. Apdovanojimų idėją padiktavo ateities iššūkiai

Plačiau