Naujienos / RTVIC pranešimai

AKTUALI NFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19)

Informuojame, kad asmenys grįžę iš užsienio valstybių turi pateikti informaciją apie save Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui, interneto svetainėje http://nvsc.lrv.lt/covid-19 užpildydami anketą. Primename, kad gyventojai, grįžę iš užsienio valstybių ar turėję kontaktą su galimai infekuotu asmeniu, dėl savo sveikatos gali konsultuotis tel. 1808.

Asmenų, kuriems reikalinga saviizoliacija, dėmesiui! Iš užsienio šalių grįžę Rietavo savivaldybės, gyventojai, kuriems reikalinga asmenų saviizoliacija, tačiau tam jie neturi sąlygų, gali kreiptis į atsakingą Savivaldybės administracijos darbuotoją Joną Česnauską, mob. tel. +370 698 49 671. Koordinatoriai – Vytautas Dičiūnas, mob. tel. +370 698 49 694 ir Jolita Alseikienė, mob. tel. +370 682 56 760.

Saviizoliacijoje esančių asmenų aprūpinimu maisto produktais ir būtiniausiomis higienos priemonėmis turi pasirūpinti jų artimieji. Vienišais asmeninis pasirūpins seniūnijų socialiniai darbuotojai. Seniūnijų kontaktai.

RIETAVO SAVIVALDYBĖS GYVENTOJAMS:

BENDRA INFORMACIJA:

Jei kyla klausimų, kreipkitės į visuomenės sveikatos specialistę Rietavo savivaldybėje Ievą Tarozę (el. p. ieva.taroze@visuomenessveikata.lt, mob. tel. +370 655 93 783) arba viešųjų ryšių specialistę Žydrūnę Pociūtę (el.p. zydrune.pociute@visuomenessveikata.lt, mob. tel. +370 659 61 270).

Informacijos šaltinis - Rietavo savivaldybės administracija, rietavas.lt.

Ankstesnės naujienos

Svarbi informacija 2020-03-18 / RTVIC pranešimai Svarbi informacija

Atsižvelgdami į visame pasaulyje ir Lietuvoje susiklosčiusią situacij, susijusią su korona virusu (COVID-19), saugodami ne tik savo, bet ir aplinkinių sveikatą bei vadovaujantis LR Vyriausybės nutarimu dėl skelbiamo karantino šalyje, pranešame, kad Centras nepriims ir neaptarnaus lankytojų nuo 2020 m. kovo 16 d. iki kovo 30 d.

Plačiau
Lietuvos ambasadoriaus Italijoje su šeima apsilankymas 2019-08-26 / RTVIC pranešimai Lietuvos ambasadoriaus Italijoje su šeima apsilankymas
2019 m. rugpjūčio 14 d. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro komanda sulaukė ypatingų svečių - Lietuvos ambasadorių Italijoje Ričardą Šlepavičių su šeima. Susitikimo metu, Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro komanda: direktorė Laima Dockevičienė ir projektų administratorė Rasa Baliulevičienė pristatė Rietavo savivaldybėje egzistuojančias ir vystomas iniciatyvas, vykdomus unikalius projektus ir plačiai užsimezgusius tarptautinius bendradarbiavimo ryšius.
Plačiau
Įspūdžiai iš bendradarbiavimo sesijos su SHIBUI PARTNERS 2019-05-31 / RTVIC pranešimai Įspūdžiai iš bendradarbiavimo sesijos su SHIBUI PARTNERS
Gegužės 28 dienos rytas prasidėjo kiek kitaip nei įprastai – Rietavo organizacijų atstovai, verslininkai, startuoliai, verslo paramos ekspertai susirinko į patyriminius mokymus, kurių tikslas: komandos ir efektyvios komunikacijos formavimas, ambicingo bendro tikslo siekimas, asmeninės atsakomybės ir atsparumo nesėkmėms skatinimas.
Plačiau