Naujienos / RTVIC pranešimai

Kviečiame Rietavo Lauryno Ivinskio bendruomenės narius į organizuojamą susitikimą

Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazistai dar šių metų pradžioje aktyviai dalyvavo Rietavo savivaldybės organizuotame idėjų miestui projekte – konkurse „Idėjos Rietavui“ pagal įgyvendinamą projektą „Dalyvaujamojo biudžeto (PB) įgalinimas Baltijos jūros regione“ (EmPaci – Empowering Participatory Budgeting (PB) in the Baltic Sea Region) ir pateikė unikalas, įdomias idėjas, kurios susilaukė itin gausaus Rietavo savivaldybės gyventojų susidomėjimo. Tad turėdami progą, maloniai kviečiame Rietavo Lauryno Ivinskio bendruomenės narius į organizuojamą susitikimą, kuriame bus apdovanoti šie kūrybingi ir aktyvūs RLIG gimnazijos mokiniai bei aptariamos dalyvaujamojo biudžeto įgyvendinimo Rietave perspektyvos.

Taip pat susitikimo metu partneriai Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras, Rietavo vietos veiklos grupė „Rietavo iniciatyvos“ pristatys projektą „Saugus eismas bendruomenėse“ ir taip sieks atkreipti visų dalyvaujančių dalyvių dėmesį į saugaus eismo svarbą. O patys aktyviausi ir akyliausi bus apdovanoti šauniais prizais!

Susitikimo data – 2021 m. birželio mėn. 03 d. 15.30 val.

Susitikimo vieta – Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos kiemelyje (šalia gimnazijos esančioje lauko palapinėje).

Ankstesnės naujienos

Kaip nuo gegužės 24 d. keičiasi karantinas ir kuo skirsis gyvenimas turint Galimybių pasą 2021-05-24 / RTVIC pranešimai Kaip nuo gegužės 24 d. keičiasi karantinas ir kuo skirsis gyvenimas turint Galimybių pasą
Trečiadienį Vyriausybė apsisprendė švelninti karantino taisykles. Bene visi pokyčiai įsigalios nuo ateinančio pirmadienio, tą pačią dieną veikti pradės ir Galimybių pasas. Su juo paskiepyti, persirgę ar neigiamą testo rezultatą gavę asmenys galės laisviau užsiimti daugeliu veiklų. Delfi paaiškina, kas keičiasi nuo pirmadienio ir kokių papildomų laisvių gaus Galimybių pasą turintys asmenys.

 
Plačiau