Naujienos / Susitikimai

„Pietų Baltijos maisto inovacijų kultūros veikėjai“ projekto partnerių susitikimas

SB FICA South Baltic Food Innovation Culture Actors – Pietų Baltijos maisto inovacijų kultūros veikėjai | Gdańsk, Żuławy Region, Poland.

Rugsėjo 9 - 11 d. Gdańsk, Żuławy regione, Lenkijoje, Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras drauge su Tauragės regiono muziejaus turizmo informacijos centru ir Pagėgių savivaldybės administracija dalyvavo „Pietų Baltijos maisto inovacijų kultūros veikėjai“ projekto partnerių susitikime. Lankėme unikalius ir gilią istoriją turinčius objektus, dalyvavome įvairiose dirbtuvėse: teko būti ir stebėti iš arti naminio alaus gaminimo procesą, išbandyti savo jėgas ir įgūdžius maisto gaminimo užsiėmimuose, prisiminti senas tradicijas ir papročius. Aktyviai dalyvavome diskusijose, kuriose buvo gvildenamos įvairios temos, kaip „istorija - dabartis“ ar „žasų įtaka nacionalinėje virtuvėje“, dalijomės gerąja patirtimi.

Daugiau akimirkų iš susitikimo: goo.gl/JiY2UZ.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rietavo TVIC (@rietavotvic) on

Ankstesnės naujienos

Projekto „Keliaujame į užsienį – moterų socialinio ir ekonominio aktyvumo skatinimas ir tinklaveika tarp ES ir Rytų Europos“ susitikimai 2015-11-17 / Susitikimai Projekto „Keliaujame į užsienį – moterų socialinio ir ekonominio aktyvumo skatinimas ir tinklaveika tarp ES ir Rytų Europos“ susitikimai
2015 metų spalio 26-29 dienomis Baltarusijoje vyko Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos projekto „Keliaujame į užsienį – moterų socialinio ir ekonominio aktyvumo skatinimas ir tinklaveika tarp ES ir Rytų Europos“ partnerių ir dalyvių susitikimas. Projektas vyksta jau antrus metus, jo tikslas skatinti Moldovos ir Baltarusijos ir Lietuvos moterų verslumą ir socialinį bei ekonominį aktyvumą.
Plačiau