Naujienos / Turizmo informacija

Piknikų žemėlapis: Top 14 svetingiausių Lietuvos savivaldybių iškylautojams

Kokį žodį kaip sinonimą įvardintumėte vasarai, savaitgaliams ir geram orui? Jeigu pagalvojote apie piknikus, pataikėte tiesiai į dešimtuką. Žinoma, ant kelio šiek tiek užvedėme šį raktinį žodį palikdami teksto antraštėje. Kad jau pajutome sinergiją, kviečiame piknikui į mažiau atrastas, bet itin svetingas Lietuvos savivaldybes, pasiruošusias priimti iškylautojus atraitotomis rankovėmis.
Džiugu, kad Rietavas taip pat pateko tarp svetingiausių savivaldybių ir yra įvardijama, kaip neįspūdinga dydžiu, tačiau tinkamo kalibro iškylautojams ir vėžių gaudytojams. Plačiau yra pristatomos Žadvainų ir Ruškio kraštovaizdžio draustinio poilsiavietės. 

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/pasaulis-kiseneje/naujiena/per-lietuva/pikniku-zemelapis-top-14-svetingiausiu-lietuvos-savivaldybiu-iskylautojams-642-1511286 

Ankstesnės naujienos

Specialiai šašlykų fanams sukurtas žemėlapis "Į kelią su iešmais" 2021-05-12 / Turizmo informacija Specialiai šašlykų fanams sukurtas žemėlapis "Į kelią su iešmais"
 
Prasidedančio grilinimo sezono proga, nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ kartu su turizmo informacijos centrais skelbia specialų iškylų vietų su laužavietėmis ar kepsninių nuoma žemėlapį. Jame - idėjos sukti iešmus ypatingose bei netradicinėse vietose: ant vandens, levandų ūkyje, botanikos sode, dvaro parke, saloje ar net šalia buvusios slėptuvės bunkeryje.
 
Plačiau