Vykdomi projektai

Ankstesni projektai

Leonardo da Vinči programos partnerysčių projektas „Socialinės ekonomikos įgūdžių integravimas į profesinį mokymą“ 2014-08-29 Leonardo da Vinči programos partnerysčių projektas „Socialinės ekonomikos įgūdžių integravimas į profesinį mokymą“
Partnerystė, kurioje dalyvauja viešosios ir privačios švietimo ir mokymo įstaigos iš Kroatijos, Lietuvos, Lenkijos ir Turkijos, kartu su verslo informacijos centru ir fondu iš Lietuvos ir Lenkijos, siekia padėti jauniems profesines ir technikos mokyklas baigusiems jaunuoliams susipažinti su socialinės ekonomikos siūlomomis galimybėmis ir studentų iš pažeidžiamų grupių integracija į ekonominį ir socialinį gyvenimą. 
Plačiau
Projektas „Pietų baltijos mokymo programa“ 2014-08-29 Projektas „Pietų baltijos mokymo programa“
Šiuo laiku, kai darbo rinka išsiplėtė ir tampa tarptautine, reikalavimai mokymui keičiasi. Reikalingos žinios apie kitas šalis ir regionus, jų kultūrą ir istoriją, mokymo sistemą, svarbūs tampa kalbų įgūdžiai. Šiuos klausimus siekia spręsti Pietų Baltijos programos bendradarbiavimo per sieną projektas „Pietų Baltijos mokymo programa“.
Plačiau
Projektas „Verslo ir kultūros partnerystė“ 2014-08-29 Projektas „Verslo ir kultūros partnerystė“
Pietų Baltijos programos bendradarbiavimo per sieną projektas Verslo ir kultūros partnerystė siekia sukurti veiksnias verslo ir kultūros partnerystės struktūras keturiuose projekto tiksliniuose regionuose Lietuvoje, Lenkijoje ir Vokietijoje (2).
Plačiau