Naujienos

„VEIK RIETAVE“ konferencijos akimirkos

Vykdant projektą „VEIK RIETAVE“, Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-08-0005, finansuojamo Europos Socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis, 2019 m. liepos 24 d. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centre vyko „VEIK RIETAVE“ konferencija.

Konferencijos metu dalyviai įgavo naujų žinių apie prekinio ženklo kūrimą (kokia linkme judėti ir kaip vystyti naują ar jau turimą prekinį ženklą), sužinojo naudingos informacijos apie tautinio paveldo produktų sertifikavimo galimybes, svarbiausius dalykus prieš startuojant ir pradedant dirbti savarankiškai pagal skirtingas teisines formas. Taip pat sulaukė ypatingų ir garsių svečių, kurie dalinosi savo unikaliais patarimais ir neįkainojama patitirtimi. Konferenciją užbaigėme ypatinga kavos gėrimo ceremonija, Oginskių muzikantų krantinėje prie Malūno tvenkinio. Tikimės, kad konferencijos dalyviai gavo įkvėpimą ir tapo motyvuotais kurti ir veikti, o naujas „VEIK RIETAVE“ projektas taps puikia veiklos pradžia.

Konferencijos organizatorius - Vietos veiklos grupė „Rietavo iniciatyvos“.

Konferenciją moderavo - Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Laima Dockevičienė.

Konnferencijos pranešėjai:

  • Ugniui Savickui (lektorius, išorinis ekspertas);
  • Sigutei Grigaliūnienei (tautinio paveldo sertifikavimo ekspertė ir saugaus eismo atstovė);
  • Sigitai Jazepčikienei (prekinio ženklo konsultantė);
  • Valstybinės mokesčių inspekcijos atstovui (Klaipėdos AVMI Mokestinių prievolių departamento II skyriaus vyriausioji specialistė Vaida Kuzonienė);
  • Sodros atstovui (Valstybinio socialinio fondo valdybos Mažeikių skyrius);
  • Virgilijui Skirkevičiui (fitoterapeutas, žolininkas);
  • Eskedar Maštavičienei (ESKEDAR COFFEE savininkė).

Papildomai dėkojame saugaus eismo atstovei Sigutei Grigaliūnienei ir katinui Miciui už tai, kad mums priminė saugaus elgesio kelyje taisykles.

Ankstesnės naujienos

Idėjų generatorius 2017 2017-11-03 Idėjų generatorius 2017
Verslo idėjų konkursą „Idėjų generatorius 2017“ organizuoja VšĮ „Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras, bendradarbiaudamas su Aleksandro Stulginskio universiteto Verslumo ugdymo centru, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais bei Kauno rajono savivaldybe.
Plačiau
Beieškant žaliųjų sprendimų 2017-10-26 Beieškant žaliųjų sprendimų
Projekto CO2 mažinimas logistikoje (LCL – Low Carbon Logistic) susitikimas
2017 m. spalio 25 d. Rietavo savivaldybės administracija ir Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras organizavo susitikimą, kurio tikslas buvo aptarti galimus veiksmus rengiant ir įgyvendinant CO2 mažinimo logistikoje koncepciją ir aptarti kaip galima būtų optimizuoti prekių gabenimą Rietave, ypač pristatant jas viešojo sektoriaus įstaigoms Rietavo mieste.
Plačiau
Ar prie trijų regionų prisijungs ketvirtas? 2017-09-12 Ar prie trijų regionų prisijungs ketvirtas?
''Trijų regionų – Telšių, Tauragės ir Klaipėdos – savivaldybių merai Rietave aptarė regioninės politikos formavimą po 2020 metų. Pasitarimą pradėjęs Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis papasakojo apie Rietavo istoriją, iki šių dienų išlikusias ir puoselėjamas kunigaikščių  Oginskių laikų tradicijas ir ateities planus. Kad kolegos šio susitikimo nepamirštų, visi gavo po knygą „Polonezų kelias“. ''
Plačiau
Tarptautinis bendruomenių festivalis „Palanga InterComm 2017“ 2017-09-08 Tarptautinis bendruomenių festivalis „Palanga InterComm 2017“

2017 m. rugsėjo 29-spalio 1 d. Palangoje įvyks trečiasis tarptautinis bendruomenių festivalis „Palanga InterComm 2017“.

Tarptautinis bendruomenių festivalis kiekvienais metais suvienija bendruomenių atstovus ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Gruzijos, Rusijos. Kviečiame bendruomenes aktyviai registruotis ir dalyvauti jau trečiajame tarptautiniame bendruomenių festivalyje “Palanga InterComm 2017”.

Plačiau
Lietuvos kaimo parlamentas III sesija 2017-08-29 Lietuvos kaimo parlamentas III sesija
Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga ir Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga 2017 m. rugsėjo 22-23 d. Ukmergės rajone, Taujėnų dvare organizuoja Lietuvos kaimo parlamento III sesiją.
Plačiau