Naujienos

Skautai atnešė Betliejaus Taikos liepsną

„Šiandien gyvename karų laikais, ir visi privalome melsti taikos. Tačiau, – turime pradėti nuo šio klausimo: „Kas šiandien dedasi mano širdyje? Ar ji rami?“ Jei mūsų širdis nerami, tai prieš pradėdamas kalbėti apie taiką, susigrąžinkime ramybę į savo širdį“...

Tokiais žodžiais lankydami Centrą skautai atnešė Betliejaus Taikos liepsną su palinkėjimu ramių ir taikingų šv. Kalėdų. Betliejaus taikos ugnies akcijos tikslas – pasiekti kuo daugiau žmonių ir paskatinti kiekvieną aktyviai kurti taiką savo kasdienybėje – veiksmuose, žodžiuose ir santykiuose. Skautai kasmet prieš Kalėdas  lanko įmones, įstaigas su palinkėjimais ir šventa ugnimi. Įteikia uždegtas švęstas žvakutes.

Te Betliejaus Taikos liepsna dega ir Jūsų širdyse ištisus metus.

Dėkojame Rietavo "Vykinto" draugovei bei mus aplankiusius Virgilijui Ruškiui, Nijolei Ruškienei, Rasa Pleškytei, Andrėjai Žvirzdytei, Viktorijai Benėtaitei, Kamilei Mikavičiūtei.

 

Ankstesnės naujienos

Tautinio paveldo konferencijoje „Tautinio paveldo produktų apsauga, kūrimas, realizavimas ir populiarinimas“ 2023-11-27 Tautinio paveldo konferencijoje „Tautinio paveldo produktų apsauga, kūrimas, realizavimas ir populiarinimas“
Sėkmingiausiai dirbančių tradicinių amatininkų ir amatų centro iškilmingas apdovanojimas jau gruodžio 1 d.  metinėje tautinio paveldo konferencijoje „Tautinio paveldo produktų apsauga, kūrimas, realizavimas ir populiarinimas“. Šiais metais renginys vyks  greta Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centro esančiame Kultūros centre, adresu: Ventos g. 11A, Kuršėnai, Šiaulių r. 
Plačiau
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis 2023-11-20 Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis
Bendradarbiavimas tarp verslo centrų yra esminis veiksnys, kuris skatina inovacijas, tvarumą ir ekonominį augimą. Ši glaudi partnerystė yra ne tik įrankis, padedantis organizacijoms veiksmingiau išnaudoti savo resursus, bet ir galimybė kurti aplinką, kurioje įvairių sektorių įmonės gali dalintis žiniomis, gerinti savo veiklą ir prisidėti prie regioninio ar net tarptautinio verslo klimato plėtros.
Plačiau
Įvyko tarptautinio projekto COGREEN koncepcijos kūrimas 2023-08-10 Įvyko tarptautinio projekto COGREEN koncepcijos kūrimas

Rugpjūčio 9-10 d. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centre vyko intensyvus tarptautinio projekto COGREEN koncepcijos kūrimas.

Projekto partneriai bendrai rengė reguliaraus projekto koncepciją, kuri bus pagrindas paraiškai į Pietų Baltijos programą. Koncepcija turi numatyti priemones ugdymo ir konsultavimo įstaigoms bendradarbiauti stiprinant žaliuosius įgūdžius ugdymo srityje.

Plačiau