Naujienos

Aplankyta paroda „Adventur 2024“

Lankėmės 11-oje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2024“.

„Paroda svarbi ne tik pristatyti savo produktus ir paslaugas. Tai nepakartojama erdvė - kontaktams ir bendradarbiavimui“, - sako Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Laima Dockevičienė.

Parodos atidarymo metu ne kartą nuskambėjo raginimas atsigręžti į save, ir pačiupinėti tai, kas yra visai greta. 

Pasak, Ekonomikos ir inovacijų ministrės Aušrinės Armonaitės, pažadinkime tą kūrybiškumą ir parodykime tą paslėptą perlą pirmiausia saviems lietuvių, o vėliau ir užsienio turistams. 

Karolis Žemaitis, Ekonomikos ir inovacijų viceministras:  „Turistai nevažiuoja į ministeriją ar į savivaldybių administracijas. Turistai važiuoja pas jus, verslo atstovai. Turizmas yra apie verslą ir jo kūrimą“.
Jonas Sakalauskas, Litexpo direktorius: „Turizmas – pirmiausiai, yra informacija ir potyris. Tai lyg menas atrasti. Linkiu visiems atrasti savus kraštus. Ir, svarbiausiai, atrasti save“. 

O VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ pristatydami savo naują šių metų rinkodaros strategiją, kviečia keliauti bei kartu kurti patirtis Lietuvoje.

Parodos atidarymo metu VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ įteikė visą dešimtį konkurso „Turizmo sėkmingiausieji 2023“ apdovanojimų turizmo projektams, ambasadoriams, inovacijms, vietovėms, paslaugų teikėjams ir kt.Įstaigos vadovė Olga Gončarova sako, jog didelis visuomenės įsitraukimas į rinkimus rodo, kad „vietinis turizmas atsitiesia po sudėtingo pandemijos laikotarpio ir sėkmingai plečiasi, skatinamas naujų projektų ir iniciatyvų“.

Žemaitija ir mūsų kaimynai nominacijas susižėrė net kelis kartus. Keliame nykščius į viršų, palaikome ir didžiuojamės kraštiečių energija ir kūrybiškumu. 

„Adventur 2024“ - tai tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda, skatinanti turizmo paslaugų populiarinimą ir aktyvų gyvenimo būdą.

 

Ankstesnės naujienos

Plečiam turizmo horizontus 2024-01-19 Plečiam turizmo horizontus
Galvojant apie turizmo paslaugų tobulinimą ir plėtrą toliau už Rietavo savivaldybės ribų, šiandien pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Žemaitijos turizmo informacijos centru. 
Plačiau
BIOSOLFarm: „Pietų Baltijos ūkiai – esminė atsinaujinančios energijos sistemų dalis“ 2024-01-11 BIOSOLFarm: „Pietų Baltijos ūkiai – esminė atsinaujinančios energijos sistemų dalis“
Klimato kaita, socialiniai ir politiniai iššūkiai verčia ypatingą dėmesį skirti žemės ūkiui kaip svarbiai atsinaujinančios energijos šaltinio vartotojui ir gamintojui. Nors Pietų Baltijos jūros regiono ūkių iššūkiai ir galimybės gali skirtis, bendras tikslas - pagerinti energijos gamybą ir saugojimą ūkiuose bei padidinti energetinį saugumą. Projektas BIOSOLFarm (Pietų Baltijos Interreg porograma) siekia įtraukti smulkiuosius ūkininkus ir jų asociacijas į švarios energijos revoliuciją, remmiantis įvairiais sprendimais, įskaitant saulės ir vėjo energiją bei inovatyvią biomasės panaudojimo technologiją.
Plačiau
Kartu su Jumis jau 20 metų 2023-12-22 Kartu su Jumis jau 20 metų
Šiais metais VšĮ Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras (TVIC) švenčia ypatingą 20-ųjų veiklos metų jubiliejų. Per dvidešimt metų TVIC iškilo kaip neatsiejama Rietavo regiono turizmo ir verslo dalis, įgyvendindama savo pagrindinius tikslus ir uždavinius bei pritraukdama tarptautinių projektų investicijas bei patirtį.
Plačiau
Skautai atnešė Betliejaus Taikos liepsną 2023-12-19 Skautai atnešė Betliejaus Taikos liepsną
„Šiandien gyvename karų laikais, ir visi privalome melsti taikos. Tačiau, – turime pradėti nuo šio klausimo: „Kas šiandien dedasi mano širdyje? Ar ji rami?“ Jei mūsų širdis nerami, tai prieš pradėdamas kalbėti apie taiką, susigrąžinkime ramybę į savo širdį“...
Plačiau
Tautinio paveldo konferencijoje „Tautinio paveldo produktų apsauga, kūrimas, realizavimas ir populiarinimas“ 2023-11-27 Tautinio paveldo konferencijoje „Tautinio paveldo produktų apsauga, kūrimas, realizavimas ir populiarinimas“
Sėkmingiausiai dirbančių tradicinių amatininkų ir amatų centro iškilmingas apdovanojimas jau gruodžio 1 d.  metinėje tautinio paveldo konferencijoje „Tautinio paveldo produktų apsauga, kūrimas, realizavimas ir populiarinimas“. Šiais metais renginys vyks  greta Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centro esančiame Kultūros centre, adresu: Ventos g. 11A, Kuršėnai, Šiaulių r. 
Plačiau