Naujienos

Plečiam turizmo horizontus

Galvojant apie turizmo paslaugų tobulinimą ir plėtrą toliau už Rietavo savivaldybės ribų, šiandien pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Žemaitijos turizmo informacijos centru. 

Pasirašydami Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Laima Dockevičienė bei Žemaitijos turizmo ir informacijos centro direktorius Egidijus Vaškelevičius sutarė dėl esminių bendradarbiavimo objektų, išlaikant kiekvienos savivaldybės unikalumą, sprendžiant bendrus iššūkius ir pasisemiant patirties iš gerosios praktikos pavyzdžių.

Tikimės, kad bendros veiklos su kolegomis, bendrystė ir partnerystė atneš svarios naudos savivaldybių turizmo sektoriuje dirbantiems ir jį kuriantiems bei, svarbiausia, turizmo paslaugomis besinaudojantiems lankytojams.

Ankstesnės naujienos

BIOSOLFarm: „Pietų Baltijos ūkiai – esminė atsinaujinančios energijos sistemų dalis“ 2024-01-11 BIOSOLFarm: „Pietų Baltijos ūkiai – esminė atsinaujinančios energijos sistemų dalis“
Klimato kaita, socialiniai ir politiniai iššūkiai verčia ypatingą dėmesį skirti žemės ūkiui kaip svarbiai atsinaujinančios energijos šaltinio vartotojui ir gamintojui. Nors Pietų Baltijos jūros regiono ūkių iššūkiai ir galimybės gali skirtis, bendras tikslas - pagerinti energijos gamybą ir saugojimą ūkiuose bei padidinti energetinį saugumą. Projektas BIOSOLFarm (Pietų Baltijos Interreg porograma) siekia įtraukti smulkiuosius ūkininkus ir jų asociacijas į švarios energijos revoliuciją, remmiantis įvairiais sprendimais, įskaitant saulės ir vėjo energiją bei inovatyvią biomasės panaudojimo technologiją.
Plačiau
Kartu su Jumis jau 20 metų 2023-12-22 Kartu su Jumis jau 20 metų
Šiais metais VšĮ Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras (TVIC) švenčia ypatingą 20-ųjų veiklos metų jubiliejų. Per dvidešimt metų TVIC iškilo kaip neatsiejama Rietavo regiono turizmo ir verslo dalis, įgyvendindama savo pagrindinius tikslus ir uždavinius bei pritraukdama tarptautinių projektų investicijas bei patirtį.
Plačiau
Skautai atnešė Betliejaus Taikos liepsną 2023-12-19 Skautai atnešė Betliejaus Taikos liepsną
„Šiandien gyvename karų laikais, ir visi privalome melsti taikos. Tačiau, – turime pradėti nuo šio klausimo: „Kas šiandien dedasi mano širdyje? Ar ji rami?“ Jei mūsų širdis nerami, tai prieš pradėdamas kalbėti apie taiką, susigrąžinkime ramybę į savo širdį“...
Plačiau
Tautinio paveldo konferencijoje „Tautinio paveldo produktų apsauga, kūrimas, realizavimas ir populiarinimas“ 2023-11-27 Tautinio paveldo konferencijoje „Tautinio paveldo produktų apsauga, kūrimas, realizavimas ir populiarinimas“
Sėkmingiausiai dirbančių tradicinių amatininkų ir amatų centro iškilmingas apdovanojimas jau gruodžio 1 d.  metinėje tautinio paveldo konferencijoje „Tautinio paveldo produktų apsauga, kūrimas, realizavimas ir populiarinimas“. Šiais metais renginys vyks  greta Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centro esančiame Kultūros centre, adresu: Ventos g. 11A, Kuršėnai, Šiaulių r. 
Plačiau
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis 2023-11-20 Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis
Bendradarbiavimas tarp verslo centrų yra esminis veiksnys, kuris skatina inovacijas, tvarumą ir ekonominį augimą. Ši glaudi partnerystė yra ne tik įrankis, padedantis organizacijoms veiksmingiau išnaudoti savo resursus, bet ir galimybė kurti aplinką, kurioje įvairių sektorių įmonės gali dalintis žiniomis, gerinti savo veiklą ir prisidėti prie regioninio ar net tarptautinio verslo klimato plėtros.
Plačiau