Naujienos

Kviečiame ūkininkus prisijungti prie tarptautinio projekto BIOSOLFarm

Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras įgyvendina projektą BIOSOL Farm. Kviečiame Rietavo savivaldybės ūkininkus, o taip pat ūkininkaujančius Telšių ir Tauragės regionuose prisijungti prie projekto. Tereikia prisegti informaciją apie ūkį (apačioje) ir išsiųsti el.paštu RvicDirektore@gmail.com. 

Projekto metu bus atrinktas ūkis, kuriame specialistai atliks stebėjimus, siekdami užfiksuoti atsinaujinančios energijos potencialą ūkyje bei šiam ūkiui pasiūlyti optimaliausius sprendimus.

Projekto eigoje ūkyje bus atliekama:

  • Stebėjimas bei fiksavimas atsinaujinančios energijos potencialo ūkyje.
  • Siūlymas pritaikyti optimaliausius sprendimus ūkiui.
  • Praktiniu pavyzdžiu sukurtas įrankis, kuriuo galima patogiai įvertinti situaciją kiekvienam ūkiui.

Projektas BIOSOLFarm: South Baltic Farms - an essential part of renewable energy systems. Pietų Baltijos ūkiai - esminė atsinaujinančios energetikos sistemos dalis.

Projekte dalyvauja 8 partneriai iš: Vokietijos (3), Lietuvos (2) ir Lenkijos (2). Partnerystę sudaro universitetai ir verslo paramos organizacijos. Partnerius remia keturi asocijuoti partneriai - ūkiai, verslo paramos organizacijos ir valstybinė asociacija iš Vokietijos ir Lenkijos. Projektui vadovauja Gdansko technologijos universitetas (PL).

Bendras projekto tikslas - pagerinti energijos vartojimo efektyvumą ūkiuose, kad būtų padidinta energetinė sauga ir paskatintas perėjimas prie atsinaujinančių išteklių.

Daugiau apie projektą rasite čia: http://www.rietavovic.lt/projektai/projektas-biosolfarm-south-baltic-farms-an-essential-part-of-renewable-energy-systems-pietu-baltijos-ukiai-esmine-atsinaujinancios-energetikos-sistemos-dalis/id-34

Reikalinga Informacija apie ūkį:

  • Ūkio pavadinimas ir jo profilis (pvz.: augalininkystė, gyvulininkystė, mišrus, kita) 
  • Ūkio registracijos vieta
  • Kontaktinio asmens Vardas, Pavardė 
  • El. pašto adresas
  • Telefono Nr. 
  • Interneto puslapis/ Socialinio tinklo paskyra
  • Ar naudojate atsinaujinančios energijos sistemas? Jeigu “taip“, kokias: saulė, vėjas, biodujos

Kvietimą rasite ir čia.

Ankstesnės naujienos

Projekto T.A.B. veiklos įsibėgėja 2024-03-01 Projekto T.A.B. veiklos įsibėgėja

Piliečių dialogas (Citizen dialogue) partneriai Italijoje BEPART pristatė Milane jau integruotus meno projektus per istorines asmenybes, pasitelkiant Leonardo da Vinči eskizus per papildytos realybės įrankius. Pademonstravo kaip menas gali suburti ir įtraukti vietos bendruomenės narius ir kurti jos identitetą.

Po vizito Dergano atvirame jaunimo centre bei bendradarbystės centre Talent garden Milane, Italijoje. Eleonora Ballerini (Talent Garden): "Bendradarbystės centras nėra apie erdvę, gražias kėdes ar tobulą pastato dizainą, tai yra apie žmones ir jų gebėjimus, gebėjimus jungti, suburti ir išlaikyti".

Plačiau
Ūkininkams apie BIOSOL Farm projektą 2024-02-21 Ūkininkams apie BIOSOL Farm projektą
Praėjusią savaitę Centro direktorė Laima Dockevičienė dalyvavo Rietavo ūkininkų sąjungos susirinkime, kur pristatė BIOSOL Farm projektą bei su juo susijusias veiklas. Kvietė ūkininkus net tik pasidalyti mintimis apie atsinaujinančios energijos sistemas ir jų integraciją ūkiuose, bet ir prisijungti prie pačio projekto. 
Plačiau
Pasitarimas dėl regiono funkcinės zonos 2024-02-15 Pasitarimas dėl regiono funkcinės zonos
Vasario 14 d. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centre vyko pasitarimas dėl regiono funkcinės zonos strategijos.

Visos Telšių regiono savivaldybės nutarė, kad prie savivaldybių funkcijos „Gyventojų bendrosios kultūros ugdymas ir etnokultūros puoselėjimas“ prisidės ir Telšių funkcinės zonos (FZ) strategija. 
Plačiau
​Kviečiame dalyvauti kūrybinėse dizaino sprinto dirbtuvėse Kanuose kovo 6-7 dienomis bei Karlskronoje balandžio mėn. (data derinama) 2024-02-02 ​Kviečiame dalyvauti kūrybinėse dizaino sprinto dirbtuvėse Kanuose kovo 6-7 dienomis bei Karlskronoje balandžio mėn. (data derinama)

Ar esate muzikos, kino ar naujų technologijų ekspertas? Norite tobulinti savo įgūdžius pasakojimo komponavimo ir kūrybinės produkcijos srityje, naudojant naujausias besivystančias technologijas? Domitės bendradarbiavimu su dinamiška kūrybiškų profesionalų komanda, kuriant naujus produktus ir sprendimus įkvėpimo greičiu?

Tuomet pasiruoškite prisijungti prie mūsų kūrybinių dizaino sprinto dirbtuvių Kanuose ir Karlskronoje, kur kursime istorijų patirtis, ištrinančias tradicinio pasakojimo ribas!

Plačiau
Aplankyta paroda „Adventur 2024“ 2024-01-28 Aplankyta paroda „Adventur 2024“
Lankėmės 11-oje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2024“. „Paroda svarbi ne tik pristatyti savo produktus ir paslaugas. Tai nepakartojama erdvė - kontaktams ir bendradarbiavimui“, - sako Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Laima Dockevičienė.
Plačiau