Naujienos / Kvietimai

Horizontalaus plano trečiasis seminaras 2018-02-21 / Kvietimai Horizontalaus plano trečiasis seminaras
Kviečiame jus į Horizontalaus plano trečiąjį seminarą, kuris vyks vasario 22 d. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centre, Parko g. 5, Rietavas. Seminaro pradžia 10.00 val., pabaiga 14.00 val.
Dr. Mikael Scherdin (Švedija) susistemino mūsų antrojo susitikimo mintis, todėl ir toliau gryninsime raktinius Rietavo žodžius.
Plačiau
Kaimą auginančioms bendruomenėms – milijonas eurų 2016-03-30 / Kvietimai Kaimą auginančioms bendruomenėms – milijonas eurų
Paramą kaimo bendruomenėms skiria ne tik ES, bet ir mūsų valstybė. 2016-aisiais, kurie yra paskelbti Vietos bendruomenių metais, Žemės ūkio ministerija savo kraštą auginančioms kaimo bendruomenėms skirs dar daugiau lėšų nei pernai – 1 mln. eurų. Paraiškos gauti paramą bus renkamos jau nuo š. m. kovo 7 d. iki balandžio 8 d.
Plačiau
LŌNGS vėl kviečia Rietaviškius pagerbti verslo įmones, prisidedančias prie Rietavo kultūros 2015-12-16 / Kvietimai LŌNGS vėl kviečia Rietaviškius pagerbti verslo įmones, prisidedančias prie Rietavo kultūros
Jau antri metai, kaip Rietavas skelbia LŌNGS nominacijos konkursą. Nominacija LŌNGS -  verslo ir kultūros partnerystė - skiriama pagerbti ir drąsinti Rietavo verslo įmones ir verslininkus, ypač palaikančius Rietavo intelektinį ir kultūrinį gyvenimą, ugdančius pozityvų verslo ir kultūros bendradarbiavimo požiūrį bei labiausiai prie to prisidėjusiems 2015 metais.
Plačiau