Naujienos / Kvietimai

Kviečiame verslą teikti paraiškas safe and clean ženklinimui gauti

Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija, vykdydama MITA (Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros) finansuojamą projektą "Safe and Clean" svetingumo verslo ženklo sukūrimas ir įdiegimas, turizmo sektoriaus vadovų ir darbuotojų inovatyvūs mokymai”, kviečia viešbučių, restoranų, sveikatingumo verslo atstovus pildyti paraišką  ir ženklintis naujuoju saugaus ir švaraus svetingumo ženklu    “SAFE &CLEAN”
Asociacija parengė  šių Svetingumo verslo savikontrolės kriterijų sąrašą ir gaires, apimančias- darbuotojų sveikatos, svečių saugumo, maisto tvarkymo, patalpų valymo ir dezinfekavimo sritis. Tai ne tik rinkodarinė priemonė svetingumo verslui, siekiančiam susigrąžinti savo svečius ir pritraukti naujus, maksimaliai užtikrinant jų saugumą, bet ir labai naudinga metodinė priemonė. Aprašas parengtas vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro - Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo sprendimais, Pasaulio sveikatos organizacijos (anglWHO) rekomendacijomis bei gerąja kitų šalių praktika diegiant saugumo ir švaros standartus viešbučiuose ir restoranuose.

Siunčiame nariams susipažinti SAFE & CLEAN ženklo aprašą ir kriterijus, kviesdami teikti asociacijai:

  1. Kartu su paraiška pasirašytą Geros valios deklaraciją (Aprašo priedas Nr. 1)
  2. Užpildytas Gaires (Aprašo priedas Nr. 2).

Gautos paraiškos bus įvertintos ir dėl kiekvienos įmonės priimtas sprendimas dėl ženklo naudojimo teisių suteikimo. Taip pat ir asociacija vykdys viešinimo darbus, siekiant padidinti paženklintų viešbučių ir restoranų vertę, jų reputaciją, patrauklumą bei lankomumą.   

Kriterijų įgyvendinimas ir ženklo gavimas yra nemokamas.

Paraiškas prašome siųsti info@lvra.lt

 

Ankstesnės naujienos

Kviečiame Jus į apvalaus stalo diskusiją 2020-09-14 / Kvietimai Kviečiame Jus į apvalaus stalo diskusiją
Kviečiame visus suinteresuotus asmenis ir organizacijas dalyvauti 2020 m. rugsėjo mėn. 15 d. nuo 11.00 iki 15.00 val. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centre (Parko g. 5 LT-90311, Rietavas) vyksiančioje apvalaus stalo diskusijoje, kurios metu bus aptariami aktualūs klausimai apie tarptautinį bendradarbiavimą kino edukacijų ir festivalių srityse.
Plačiau
Konferencija „Įsijunk verslumą“ 2020-09-04 / Kvietimai Konferencija „Įsijunk verslumą“
Kviečiame Jus 2020 m. rugsėjo mėn. 11 d. į vyksiančią konferenciją „Įsijunk verslumą“, kurioje pranešėjai ir diskusijų dalyviai diskutuos apie verslumo skatinimą regionuose, labiau įsigilins į turizmo sektoriaus sritis, aptars socialinio verslo vystymo ypatumus, galimybes ir teikiamą paramą bei regionų perspektyvas naujajame programavimo laikotarpyje.
Plačiau