Naujienos / RTVIC pranešimai

Apgyvendinimo paslaugų teikėjams

Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnyba informuoja, kad VVTAT interneto svetainėje atnaujinta informacija apie apgyvendinimo paslaugų teikimą, kurioje galite rasti aktualius teisės aktus, anketas, apgyvendinimo paslaugų rūšių bei procedūrų aprašymus http://vvtat.lt/vartojimo-paslaugos/turizmo-paslaugos/apgyvendinimo-paslaugu-teikimas/603.

Informuojame, kad nuo 2020 m. sausio 1 d. įsigalios Vyriausybės nutarimu Nr. 902 patvirtintos valstybės rinkliavos už apgyvendinimo paslaugų klasifikavimo pažymėjimo išdavimą. Siūlome paraginti visus, kurie neturėdami galiojančio klasifikavimo pažymėjimo teikia viešbučio, svečių namų, motelio ar kempingo paslaugas neatidėliotinai kreiptis dėl klasifikavimo.

Neklasifikuojamųjų apgyvendinimo paslaugų registravimas lieka nemokama paslauga. Apgyvendinimo paslaugų teikėjų sąrašai skelbiami http://vvtat.lt/vartojimo-paslaugos/turizmo-paslaugos/turizmo-paslaugu-teikejai/128.

Informacija apgyvendinimo paslaugų teikėjams (BENDRA_INFO.docx).

Ankstesnės naujienos

Lietuvos ambasadoriaus Italijoje su šeima apsilankymas 2019-08-26 / RTVIC pranešimai Lietuvos ambasadoriaus Italijoje su šeima apsilankymas
2019 m. rugpjūčio 14 d. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro komanda sulaukė ypatingų svečių - Lietuvos ambasadorių Italijoje Ričardą Šlepavičių su šeima. Susitikimo metu, Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro komanda: direktorė Laima Dockevičienė ir projektų administratorė Rasa Baliulevičienė pristatė Rietavo savivaldybėje egzistuojančias ir vystomas iniciatyvas, vykdomus unikalius projektus ir plačiai užsimezgusius tarptautinius bendradarbiavimo ryšius.
Plačiau
Įspūdžiai iš bendradarbiavimo sesijos su SHIBUI PARTNERS 2019-05-31 / RTVIC pranešimai Įspūdžiai iš bendradarbiavimo sesijos su SHIBUI PARTNERS
Gegužės 28 dienos rytas prasidėjo kiek kitaip nei įprastai – Rietavo organizacijų atstovai, verslininkai, startuoliai, verslo paramos ekspertai susirinko į patyriminius mokymus, kurių tikslas: komandos ir efektyvios komunikacijos formavimas, ambicingo bendro tikslo siekimas, asmeninės atsakomybės ir atsparumo nesėkmėms skatinimas.
Plačiau
Kvietimas į bendradarbiavimo sesiją su SHIBUI PARTNERS 2019-05-21 / RTVIC pranešimai Kvietimas į bendradarbiavimo sesiją su SHIBUI PARTNERS

Turime unikalią galimybę kitaip praleisti 2019 m. gegužės 28 dieną ir įgauti neįkainojamos patirties su stiprių komandų formuotojais, situacijų instruktoriais, misijų dalyviais - SHIBUI PARTNERS, kurių metodai yra gerai žinomi ir vertinami ne tik Lietuvoje. Jų moto: „Tiesa yra ne tai, ką kažkas pasako, bet tai, ką patys išgyvenate”

Plačiau