Naujienos / RTVIC pranešimai

Maisto aukų rinkimo akcija

Sulaukiame daug pranešimų, kad dėl karantino viešojo maitinimo įstaigose, parduotuvėse, ūkininkų sandėliuose ir kitur susikaupė didelės nepanaudoto maisto atsargos. Tuo pat metu vis daugiau žmonių dėl karantino ima stokoti duonos kasdieninės. Tai - nepasiturinčios šeimos ir senyvo amžiaus žmonės, kuriems koronovirusas pavojingiausias.

Todėl drauge su „Maisto bankas“ ir Active Youth Projects visoje Lietuvoje pradedame maisto aukų rinkimo akciją. Mūsų fondo savanoriai, tausodami Jūsų sveikatą, atvyks paimti aukojamus produktus ir kartu su „Maisto bankas“ pasirūpins jų pristatymu vargstantiesiems. Su dėkingumu priimsime aukas iš įmonių, ūkininkų ir pavienių geradarių. Jums tereikia susisiekti su artimiausiu regiono pagalbos koordinatoriumi (kontaktai pateikiami skelbime).

Ačiū už jūsų dosnumą ir vienybę! Dalinkitės šia žinia su draugais, artimaisiais ir visais, kas gali padėti mums sukaupti maisto vargstantiesiems atsargas. Jei turite galimybę, atspausdinkite akcijos skelbimus ir iškabinkite artimiausioje viešoje vietoje: daugiabučio laiptinėje, kieme, prekybos centre. Svarbu nedelsti ir veikti jau dabar.

Su tokiais bendražygiais kaip jūs nebaisios jokios negandos, nes esame vieningi!

Taip pat registruokitės savanoriais bei rėmėjais www.fondas.eu arba www.stipruskartu.lt.

 

Ankstesnės naujienos

Svarbi informacija 2020-03-18 / RTVIC pranešimai Svarbi informacija

Atsižvelgdami į visame pasaulyje ir Lietuvoje susiklosčiusią situacij, susijusią su korona virusu (COVID-19), saugodami ne tik savo, bet ir aplinkinių sveikatą bei vadovaujantis LR Vyriausybės nutarimu dėl skelbiamo karantino šalyje, pranešame, kad Centras nepriims ir neaptarnaus lankytojų nuo 2020 m. kovo 16 d. iki kovo 30 d.

Plačiau
Lietuvos ambasadoriaus Italijoje su šeima apsilankymas 2019-08-26 / RTVIC pranešimai Lietuvos ambasadoriaus Italijoje su šeima apsilankymas
2019 m. rugpjūčio 14 d. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro komanda sulaukė ypatingų svečių - Lietuvos ambasadorių Italijoje Ričardą Šlepavičių su šeima. Susitikimo metu, Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro komanda: direktorė Laima Dockevičienė ir projektų administratorė Rasa Baliulevičienė pristatė Rietavo savivaldybėje egzistuojančias ir vystomas iniciatyvas, vykdomus unikalius projektus ir plačiai užsimezgusius tarptautinius bendradarbiavimo ryšius.
Plačiau