Naujienos / Turizmo informacija

Informacija į Lietuvą atvykstantiems užsienio turistams

Nuo gegužės „Keliauk Lietuvoje“ internetinėje svetainėje Lithuania.travel startavo informacinis puslapis užsienio turistams anglų kalba. Jo tikslas – greitai ir patogiai pateikti keliautojams visą informaciją apie naujausius COVID-19 reikalavimus Lietuvoje, atvykimo sąlygas bei supažindinti, kokios veiklos, paslaugos ar pramogos yra leidžiamos svečiuojantis šalyje.

Puslapis atnaujinamas kiekvieną savaitę. Kviečiame jį naudoti: dalintis tiek su keliautojais, tiek kolegomis ar su kitomis suinteresuotomis šalimis.

https://www.lithuania.travel/en/news/covid-19-in-lithuania-information-for-tourists?utm_source=Naujienlai%C5%A1kis&utm_medium=email&utm_campaign=keliauk_lietuvoje_naujienos_panaikinti_apribojimai_i_lietuva_atvykti_vakcinuotiems_turistams_is_viso_pasaulio&utm_term=2021-06-04

Ankstesnės naujienos

Piknikų žemėlapis: Top 14 svetingiausių Lietuvos savivaldybių iškylautojams 2021-06-01 / Turizmo informacija Piknikų žemėlapis: Top 14 svetingiausių Lietuvos savivaldybių iškylautojams
Kokį žodį kaip sinonimą įvardintumėte vasarai, savaitgaliams ir geram orui? Jeigu pagalvojote apie piknikus, pataikėte tiesiai į dešimtuką. Žinoma, ant kelio šiek tiek užvedėme šį raktinį žodį palikdami teksto antraštėje. Kad jau pajutome sinergiją, kviečiame piknikui į mažiau atrastas, bet itin svetingas Lietuvos savivaldybes, pasiruošusias priimti iškylautojus atraitotomis rankovėmis.
Plačiau
Specialiai šašlykų fanams sukurtas žemėlapis "Į kelią su iešmais" 2021-05-12 / Turizmo informacija Specialiai šašlykų fanams sukurtas žemėlapis "Į kelią su iešmais"
 
Prasidedančio grilinimo sezono proga, nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ kartu su turizmo informacijos centrais skelbia specialų iškylų vietų su laužavietėmis ar kepsninių nuoma žemėlapį. Jame - idėjos sukti iešmus ypatingose bei netradicinėse vietose: ant vandens, levandų ūkyje, botanikos sode, dvaro parke, saloje ar net šalia buvusios slėptuvės bunkeryje.
 
Plačiau