Naujienos / Turizmo informacija

Baigėsi konkurso "Keliauk saugiai, aplankyk ir laimėk" pirmas etapas

Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras kartu su Rietavo miesto vietos veiklos grupe bei konkurso parteriais Automobilių kelių direkcija kvietė dalyvauti konkurse . „Keliauk saugiai, aplankyk ir laimėk“.
Norime pasidžiaugti, kad konkurso dalyviai atrado ir pamatė naujų lankomų objektų, geriau pažino Rietavo kraštą.
Tam, kad ateityje keliauti būtų saugu Automobilių kelių direkcija skyrė konkurso dalyviams daug nerealių prizų.
 

Ankstesnės naujienos

Rubrika Vasarojam Lietuvoje 2021-06-09 / Turizmo informacija Rubrika Vasarojam Lietuvoje
Šiemet ir vėl šiltąjį metų sezoną pasitinkame karantine, tačiau tai nereiškia, jog negalime vasaros praleisti kokybiškai, susiplanuoti tobulų atostogų Lietuvoje ir geriau pažinti savo gimtąjį kraštą. Juk keliaudami Lietuvoje, galime atrasti dar nematytus šalies kampelius. O kad tai padaryti būtų paprasčiau, portalas 15min jau antrus metus iš eilės pasiruošęs tapti jūsų vasaros gidu ir visas vasaros naujienas kviečia sekti rubrikoje „Vasarojam Lietuvoj!“.
Plačiau
Piknikų žemėlapis: Top 14 svetingiausių Lietuvos savivaldybių iškylautojams 2021-06-01 / Turizmo informacija Piknikų žemėlapis: Top 14 svetingiausių Lietuvos savivaldybių iškylautojams
Kokį žodį kaip sinonimą įvardintumėte vasarai, savaitgaliams ir geram orui? Jeigu pagalvojote apie piknikus, pataikėte tiesiai į dešimtuką. Žinoma, ant kelio šiek tiek užvedėme šį raktinį žodį palikdami teksto antraštėje. Kad jau pajutome sinergiją, kviečiame piknikui į mažiau atrastas, bet itin svetingas Lietuvos savivaldybes, pasiruošusias priimti iškylautojus atraitotomis rankovėmis.
Plačiau