Naujienos / Turizmo informacija

Olandijos menininkų paroda „Dutch light“.

Kviečiame į unikalią žymių Olandijos menininkų parodą „Dutch light“ fenomenas. Tradicija ir įkvėpimas.
Pirmą kartą Lietuvos ir Olandijos bendradarbiavimo istorijoje vykstančios parodos atidarymas - š.m. rugpjūčio 28 d., 15 val. Žemaičių dailės muziejuje.
 
„Dutch light“ fenomenas atsiradęs XVII a. tebežavi šių dienų tapytojus,  fotografus, light art, video art kūrėjus ir, žinoma, žiūrovus. Pasikeitė tik vaizduojamoji aplinka, temų interpretacija, bet šviesa  – vaiski, auksinė, iliuzinė – tebėra ir vis dar įkvepia.

Parodos atidarymo iškilmėse dalyvaus:
Willem van Veldhuizen – tapyba
Danielle van Zadelhoff – fotografija
Reinier Berendsen – tapyba
Frank van Driel – fotografija
Jeroen Paulussen – tapyba

Ankstesnės naujienos

Rubrika Vasarojam Lietuvoje 2021-06-09 / Turizmo informacija Rubrika Vasarojam Lietuvoje
Šiemet ir vėl šiltąjį metų sezoną pasitinkame karantine, tačiau tai nereiškia, jog negalime vasaros praleisti kokybiškai, susiplanuoti tobulų atostogų Lietuvoje ir geriau pažinti savo gimtąjį kraštą. Juk keliaudami Lietuvoje, galime atrasti dar nematytus šalies kampelius. O kad tai padaryti būtų paprasčiau, portalas 15min jau antrus metus iš eilės pasiruošęs tapti jūsų vasaros gidu ir visas vasaros naujienas kviečia sekti rubrikoje „Vasarojam Lietuvoj!“.
Plačiau
Piknikų žemėlapis: Top 14 svetingiausių Lietuvos savivaldybių iškylautojams 2021-06-01 / Turizmo informacija Piknikų žemėlapis: Top 14 svetingiausių Lietuvos savivaldybių iškylautojams
Kokį žodį kaip sinonimą įvardintumėte vasarai, savaitgaliams ir geram orui? Jeigu pagalvojote apie piknikus, pataikėte tiesiai į dešimtuką. Žinoma, ant kelio šiek tiek užvedėme šį raktinį žodį palikdami teksto antraštėje. Kad jau pajutome sinergiją, kviečiame piknikui į mažiau atrastas, bet itin svetingas Lietuvos savivaldybes, pasiruošusias priimti iškylautojus atraitotomis rankovėmis.
Plačiau