Naujienos / Verslo informacija

Baltic - Uk Socialinio verslo forumas

Lietuvos socialinio verslo asociacija kartu su partneriais iš Latvijos ir Estijos Birželio 4 d. organizuoją  pirmą „Baltic-UK Social Entrepreneurship Forum”, renginį.  Planuojamos vertingos diskusijos, dirbtuvės, įkvepiančios socialinių verslų istorijos iš visų Baltijos šalių ir Jungtinės Karalystės bei virtualūs turai po socialinius verslus. Tai puiki galimybė pamatyti, kas vyksta kaimyninėse šalyse ir užmegzti naujus ryšius!

Informacija ir detali programa: https://bit.ly/3fHPBWx

Facebook renginys: https://www.facebook.com/events/868426990688720

Registracija iki birželio 2d. Vietų skaičius ribotas!

Registracija: https://cutt.ly/rngIXLa

 

Ankstesnės naujienos

Vebinaras " Naujos įmokos statytojams už infrastruktūrą 2021-03-17 / Verslo informacija Vebinaras " Naujos įmokos statytojams už infrastruktūrą
Kovo 25 d. 13-16 val. vyks vebinaras „Naujos įmokos statytojams už infrastruktūrą“. Jei planuojate statybas turite puikią progą išgirsti apie 2021 m. įsigaliojusį  Savivaldybių infrastruktūros plėtros įstatymą, kurio pagrindu nustatyta ne tik nauja įmoka visiems, kurie planuoja statyti, bet nustatyta tvarka, kaip turi būti sudaromos sutartys dėl savivaldybių infrastruktūros įrengimo.
Plačiau
Mokymai socialiniams verslininkams 2021-03-16 / Verslo informacija Mokymai socialiniams verslininkams

Socialinio poveikio matavimas – svarbi socialinio verslo sudedamoji dalis. Verslumo ir eksporto plėtros agentūra VšĮ „Versli Lietuva“, siekdama skatinti socialinius verslus matuoti savo kuriamą socialinį poveikį, organizuoja mokymus, kurių metu bus pristatyta nauja poveikio matavimo platforma.

 

Plačiau