PopUp Lab Horizontalaus plano seminaras 5

13 kovo
  • Vieta: Parko g. 5, Rietavas
  • Pradžia: 2018-03-13
  • Laikas: 10:00
NEMOKAMAS RENGINYS

Informacija

Penktasis Horizontalaus plano susitikimas vyks kovo 13 d. 10-13 val. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centre, Parko g. 5.

Jau įvykusių keturių susitikimų/seminarų metu išsakėme Rietavo problemas, išryškinome tematines sritis, suformulavome Rietavo šūkį ir pradėjome generuoti idėjas drąsioms veikloms. Kviečiame jus į sekantį susitikimą, kurio metu toliau rengsime veiklos planą.

Horizontalaus plano proceso metu vyksta 9 susirinkimai-seminarai, kurių metu Rietavo organizacijos tariasi ir kuria Rietavo Horizontalų veiksmų planą.

Jau per 30 asmenų iš 16 Rietavo organizacijų  dalyvauja procese, geriau pažindami vieni kitus ir susitardami dėl veiksmų Rietavui. Kviečiame jus!

Horizontaliojo plano proceso seminaruose-susitikimuose kviečiami dalyvauti verslo paramos organizacijų, mokymo/švietimo įstaigų, mokyklų, viešųjų ir savivaldos organizacijų, NVO, verslo įmonių atstovai. Seminarą ves Dr. Mikael Scherdin iš Švedijos.

Horizontalaus plano procesas yra naudojamas sudėtingose organizacinėse struktūrose; regionuose, kuriuose yra stiprios bendros kompleksiškos problemos; ir organizacijose, kurios siekia bendradarbiauti ieškant tvarių sprendimų. Mūsų atveju kartu rengiame Rietavo horizontalų planą.

Horizontalaus plano procesas - tai dalis Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekto „BEE Lab - Regionų verslumo stiprinimas įgalinant bendradarbiavimą per sieną“. Projektas, startavęs 2017 m. balandžio 1 d., tęsis iki 2019 m. kovo 31 d.

 

Laukiame jūsų!

Renginio trukmė: 0 val. 00 min.
Darys atidaromos iki renginio likus: 0 val. 00 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: Ne
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: Ne