Tautinio paveldo konferencijoje „Tautinio paveldo produktų apsauga, kūrimas, realizavimas ir populiarinimas“

01 gruodžio
  • Vieta: Šiaulių rajono savivaldybės Kultūros centre, adresu: Ventos g. 11A, Kuršėnai, Šiaulių r.
  • Pradžia: 2023-12-01
  • Laikas: 10:30
NEMOKAMAS RENGINYS

Informacija

Sėkmingiausiai dirbančių tradicinių amatininkų ir amatų centro iškilmingas apdovanojimas jau gruodžio 1 d.  metinėje tautinio paveldo konferencijoje „Tautinio paveldo produktų apsauga, kūrimas, realizavimas ir populiarinimas“. Šiais metais renginys vyks  greta Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centro esančiame Kultūros centre, adresu: Ventos g. 11A, Kuršėnai, Šiaulių r. 

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kartu su Žemės ūkio ministerija gruodžio 1 d. kviečia susiburti visos Lietuvos amatininkus ir kartu aptarti, padiskutuoti ir pasidalinti sava patirtimi konferencijoje, ieškant geriausių sprendimų išsaugant Lietuvos tautinį paveldą. Konferencijos metu bus apdovanojami sėkmingiausiai dirbantys tradiciniai amatininkai ir tradicinių amatų centras. 

Šiaulių raj. savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centro vadovė Birutė Poškienė konferencijos dalyvius kvies apžiūrėti ir susipažinti su tradiciniu amatų centru bei Kuršėnų dvaro rūmais. Šių metų konferencijos moderatorius – Edvardas Kubilius, LRT Radijo naujienų tarnybos laidų vedėjas. 

Konferencijoje išgirsite pranešimą tema „Prūsija, Mažoji Lietuva, Klaipėdos kraštas ir etninė - kultūrinė integracija į Lietuvą“, kuri skirta paminėti Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui. Pranešimą pristatys Šilutės turizmo informacinio centro direktorė Agnė Abramovičienė. 

Kavos pertraukos metu visi dalyviai dalyvaus Tikrojo Kuršėnų vyniotinio ir midaus edukacijoje-degustacijoje. Meninėje dalyje, liūdėti neleis skrabalų muzikos atlikėjas Eimantas Aušbikavičius. Išankstinė registracija į renginį būtina.

Registruotis į konferenciją galite jau dabar iki lapkričio 30 d. 16val. https://forms.office.com/e/s5f0uLs1tj

Renginio trukmė: 0 val. 00 min.
Darys atidaromos iki renginio likus: 0 val. 00 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: Ne
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: Taip