Naujienos / Renginiai

Verslumo skatinimo modelis PopUp Lab 1

     

PopUp Lab – tai 9 žingsnių procesas, kurio metu dalyviai, padedami Mikael Scherdin ir kitų Lietuvos ir Latvijos ekspertų, vystys savo verslo idėjas iki realių praktiškų planų, inovacijų. PopUp Lab - tai dalis Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekto „BEE Lab - Regionų verslumo stiprinimas įgalinant bendradarbiavimą per sieną“. Projektas, startavęs 2017 m. balandžio 1 d., tęsis iki 2019 m. kovo 31 d.

2018 m. sausio 18 d. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centre, Parko g. 5, vyks pirmasis PopUp Lab seminaras.

Darbotvarkė

10.30 – 11.00 Registracija, kava/arbata

11.00 – 11.30 Projekto BEE Lab pristatymas. PopUp Lab proceso pristatymas ir aptarimas. Susitarimai dėl dalyvavimo PopUp Lab procese – lūkesčiai ir įsipareigojimai.

11.30 – 12.30 PopUp Lab procesas. Dalyvių ir jų verslo idėjų prisistatymas

12.30 - 13.15 Pietūs

13.15 – 15.30 PopUp Lab procesas - „understand and synthesize“/“suprasti ir susintetinti“

15.30 – 16.30 Ekspertų diskusijų stalas

16.30– 17.00 Apibendrinimas ir susitarimai dėl sekančio etapo

Seminare dalyvaus Lietuvos ir Latvijos verslininkai arba pradedantys verslininkai. Seminarą ves Dr. Mikael Scherdin iš Švedijos.

Daugiau informacijos:

Projekto vadovė Laima Dockevičienė, tel.: 8 699 17716, el.p.: direktore@rietavovic.lt

Projekto administratorė Rasa Baliulevičienė, tel.: 8 640 17312, el.p.: vadybininke@rietavovic.lt

Ankstesnės naujienos

ATRASK JAU ŠIANDIEN SAVO VERSLO GALIMYBES! 2017-11-09 / Renginiai ATRASK JAU ŠIANDIEN SAVO VERSLO GALIMYBES!
Kasmet antrą mėnesio penktadienį pažymima profesinė verslo atstovų šventė – Verslo diena. Ta proga Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras kartu su partneriais organizuoja renginį „Atrask jau šiandien savo verslo galimybes!”, kurio tikslas pakviesti verslo atstovus, verslo paramos organizacijas, savivaldos atstovus, bendruomenę pasidalinti informacija ir įžvalgomis apie verslo galimybes regionuose.
Plačiau
Praktinė konferencija augančiam verslui 2015-09-03 / Renginiai Praktinė konferencija augančiam verslui
Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacija, kartu su advokatų kontora SORAINEN, Investicijų ir verslo garantijos (INVEGA) bei Šiaulių banku jau antrus metus iš eilės organizuoją konferenciją, skirtą smulkių ir vidutinių (SVV) įmonių vadovams bei verslininkams, galvojantiems apie verslo plėtrą ar besidomintiems skirtingais finansavimo šaltiniais.
Plačiau
Rietavo amatininkams, vietos gamintojams ir kūrėjams 2015-07-16 / Renginiai Rietavo amatininkams, vietos gamintojams ir kūrėjams
Birželio 28 dienos Rietavo vietos gamintojų turgus miesto aikštėje smagiai nušurmuliavo ir jau ruošiamės sekančiam turgui, mat sumanymas, kad šis turgus išsivystytų ir taptų tradiciniu, rietaviškius vienijančiu renginiu, kur galima parodyti ir parduoti ką auginame, gaminame, kuriame, pabendrauti ir pasidalinti savo receptais, atradimais ir kartu pageneruoti naujų idėjų.
Plačiau
Rietavo verslo informacijos centras dalyvauja Socaialinės apsaugos ir darbo ministerijos rengiamoje konferencijoje 2015-07-01 / Renginiai Rietavo verslo informacijos centras dalyvauja Socaialinės apsaugos ir darbo ministerijos rengiamoje konferencijoje
Liepos 2 dieną, Vilniuje, vyks Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu su partneriais: Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba, Moterų informacijos centru ir Šiaulių universiteto Lyčių studijų centru vykdomo projekto „Moterų ir vyrų padėties skirtumų mažinimas ekonominių sprendimų priėmime Lietuvoje“ organizuojama konferencija „Investuok pelningai!“.
Plačiau