Naujienos / Renginiai

Tarptautinis apskritasis stalas "Oginskių giminės paveldas stiprinant kultūrinius Lietuvos ir Baltarusijos ryšius"

2018 metų kovo 30 dieną lietuvių delegacija išvyko į Baltarusiją, Minską, tarp delegalicijos narių buvo ir Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Laima Dockevičienė.

Minske buvo organizuojamas susitikimas su Maladečnino M.K. Oginskio muzikos kolegijos simfoninio orkestro vadovu Grigorijumi Soroko. Vizitas Lietuvos Respublikos ambasadoje Minske, susitikimas su ambasadoriumi Audriu Puloku, ministro patarėju Mindaugu Gabrėnu. Ambasadoje organizuotas tarptautinis apvalus stalas "Oginskių giminės paveldas stiprinant kultūrinius Lietuvos ir Baltarusijos ryšius", kurio metu aptartas bendradarbiavimo stiprinimas, bendrų veiklų organizvimas. Taip pat organizuotas vizitas į Nacionalinį muziejų, pažintis su direktoriumi Pavelu Sapotko. 

Išvykos metu turėjome galimybę susipažinti su kolegų idėjomis ir jų veiklų erdve, apsikeisti kontaktais, kurie padės vystant tolimesnius projektus 2018-2020 metais. 

 

Nuotraukos Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejaus. 

 

 

Ankstesnės naujienos

Horizontalaus plano seminaras 1 2018-01-16 / Renginiai Horizontalaus plano seminaras 1
Horizontalaus Plano seminarų serija padės integruoti projekto pasiekimus į vietos plėtros planus ir strategijas. Horizontalaus plano procesas skatins socialinį verslumą ir viešų paslaugų vystymą taikant verslumo principus ir PopUp Lab metodologiją.
Plačiau
ATRASK JAU ŠIANDIEN SAVO VERSLO GALIMYBES! 2017-11-09 / Renginiai ATRASK JAU ŠIANDIEN SAVO VERSLO GALIMYBES!
Kasmet antrą mėnesio penktadienį pažymima profesinė verslo atstovų šventė – Verslo diena. Ta proga Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras kartu su partneriais organizuoja renginį „Atrask jau šiandien savo verslo galimybes!”, kurio tikslas pakviesti verslo atstovus, verslo paramos organizacijas, savivaldos atstovus, bendruomenę pasidalinti informacija ir įžvalgomis apie verslo galimybes regionuose.
Plačiau
Praktinė konferencija augančiam verslui 2015-09-03 / Renginiai Praktinė konferencija augančiam verslui
Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacija, kartu su advokatų kontora SORAINEN, Investicijų ir verslo garantijos (INVEGA) bei Šiaulių banku jau antrus metus iš eilės organizuoją konferenciją, skirtą smulkių ir vidutinių (SVV) įmonių vadovams bei verslininkams, galvojantiems apie verslo plėtrą ar besidomintiems skirtingais finansavimo šaltiniais.
Plačiau