Naujienos

Tarptautinis apskritasis stalas "Oginskių giminės paveldas stiprinant kultūrinius Lietuvos ir Baltarusijos ryšius"

2018 metų kovo 30 dieną lietuvių delegacija išvyko į Baltarusiją, Minską, tarp delegalicijos narių buvo ir Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Laima Dockevičienė.

Minske buvo organizuojamas susitikimas su Maladečnino M.K. Oginskio muzikos kolegijos simfoninio orkestro vadovu Grigorijumi Soroko. Vizitas Lietuvos Respublikos ambasadoje Minske, susitikimas su ambasadoriumi Audriu Puloku, ministro patarėju Mindaugu Gabrėnu. Ambasadoje organizuotas tarptautinis apvalus stalas "Oginskių giminės paveldas stiprinant kultūrinius Lietuvos ir Baltarusijos ryšius", kurio metu aptartas bendradarbiavimo stiprinimas, bendrų veiklų organizvimas. Taip pat organizuotas vizitas į Nacionalinį muziejų, pažintis su direktoriumi Pavelu Sapotko. 

Išvykos metu turėjome galimybę susipažinti su kolegų idėjomis ir jų veiklų erdve, apsikeisti kontaktais, kurie padės vystant tolimesnius projektus 2018-2020 metais. 

 

Nuotraukos Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejaus. 

 

 

Ankstesnės naujienos

11 įdomių faktų apie vietinį turizmą 2018-03-08 11 įdomių faktų apie vietinį turizmą
Vietinio turizmo bumas neslūgsta. Atradę pasaulį lietuviai vis aktyviau atranda ir Lietuvą. Pasitinkant Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Turizmo departamentas tradiciškai pateikia 11 įdomių faktų apie vietinį turizmą.
Plačiau
Horizontalaus plano seminaras 1 2018-01-16 Horizontalaus plano seminaras 1
Horizontalaus Plano seminarų serija padės integruoti projekto pasiekimus į vietos plėtros planus ir strategijas. Horizontalaus plano procesas skatins socialinį verslumą ir viešų paslaugų vystymą taikant verslumo principus ir PopUp Lab metodologiją.
Plačiau
Verslumo skatinimo modelis PopUp Lab 1 2018-01-15 Verslumo skatinimo modelis PopUp Lab 1
PopUp Lab – tai 9 žingsnių procesas, kurio metu dalyviai, padedami Mikael Scherdin ir kitų Lietuvos ir Latvijos ekspertų, vystys savo verslo idėjas iki realių praktiškų planų, inovacijų. 
Plačiau
Telšių rajono VVG 2 kvietimas 2018-01-05 Telšių rajono VVG 2 kvietimas

Telšių rajono vietos veiklos grupė kviečia teikti paprastus kaimo vietovių vietos projektus pagal kaimo vietovių vietos plėtros strategijos „Telšių ir Rietavo savivaldybių vietos plėtros 2014-2020 metų strategija“  priemonės „Ne žemės ūkio verslo plėtra“ (kodas LEADER-19.2- 6.)  veiklos sritis

Plačiau