Naujienos / Renginiai

Tarptautinė praktinė konferencija „Design Talks Business“

2019 m. balandžio 04 - 05 d. Gdynėje (Lenkija) vyks tarptautinė praktinė konferencija „Design Talks Business“. Renginyje laukiama apie 100 dalyvių iš Vokietijos, Lenkijos, Švedijos bei Lietuvos - vadinamųjų tradicinių įmonių, o taip pat kūrybinių industrijų atstovų. Kviečiame drauge vykti į šią konferenciją, įgyti joje vertingų žinių, padėsiančių naujai pažvelgti į kasdienius savo verslo iššūkius ir išmaniai juos įveikti, užmegzti naujų kontaktų. Pasinaudokite šia galimybe nemokamai!

Dviejų dienų trukmės konferencija žada vertingą ir turiningą programą: nuo galimybės išgirsti kviestinių lektorių pranešimus šiandienos verslui itin aktualiomis temomis – iki praktinių užduočių, prie kurių bus dirbama tarptautinėse komandose, talkinant dizaino profesionalams bei kūrybiniams brokeriams.

  • Konferencijos organizatoriai - Pomeranijos mokslo ir technologijų parkas/ dizaino centras.
  • Kur? Gdynė, lenkija.
  • Kada? 2019 m. balandžio 04 - 05 d. (išvykimas balandžio 03 d., grįžimas balandžio 06 d., vykstama dviem autobusiukais).
Kelionės išlaidas ir apgyvendinimą kompensuoja Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras.

Daugiau informacijos ir registracija - Rasa Baliulevičienė, vadybininke@rietavovic.lt, +370 640 17312.

Renginys organizuojamas projekto „Kūrybinių ir tradicinių įmonių bendradarbiavimas“ (Interreg Pietų Baltijos programa) rėmuose. Tarptautinė konferencija orientuota į inovatyvius produktus, paslaugas ir verslo modelius kuriančias tradicines įmones iš žaliojo ir mėlynojo sektorių, bendradarbiaujant su kūrybinio sektoriaus atstovais bei kūrybiniais brokeriais. Renginio kryptį bei tikslus taikliai nusako jo šūkis: „Dizaino įrankiai – verslo transformacijai!”.

Daugiau informacijos apie CTCC (Kūrybinių tradicinių įmonių bendradarbiavimas – CTCC Creative Traditional Companies Cooperation) mūsų projektų skiltyje - http://www.rietavovic.lt/projektai.

Ankstesnės naujienos

Seminaras DVARŲ MAISTO KULTŪRA 2019-02-25 / Renginiai Seminaras DVARŲ MAISTO KULTŪRA
2019 m. kovo 06 d. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centre, konferencijų salėje nuo 10.00 - 13.00 val.
Seminaras pradeda procesą, kurio metu Rietavo turizmo, maitinimo paslaugų teikėjai, kiti suinteresuoti asmenys kurs išskirtinį, reguliariai sezono metu veikiantį regiono turizmo produktą, ar kelis produktus.
Plačiau
Apvalus stalas „Auginame savo įmones“ 2019-02-19 / Renginiai Apvalus stalas „Auginame savo įmones“
2019 m. vasario 26 d. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centre, konferencijų salėje nuo 10.00 - 13.00 val.
Kviečiame Rietavo savivaldybės įmonių, organizacijų vadovus, atstovus, asmenis vykdančius individualią veiklą į susitikimą, kuriame pristatysime proptotipų (naujų produktų, paslaugų, verslo modelių) kūrimo programą ir kokią pagalbą galės gauti Rietavo įmonės, organizacijos dalyvaudamos šiame inovavimo ir prototipavimo procese.
Plačiau
Kvietimas į Mykolinių metturgį 2018-08-12 / Renginiai Kvietimas į Mykolinių metturgį
Kviečiame visus vietos gamintojus, tautinio paveldo atstovus iš Rietavo savivaldybės ar kitų Lietuvos vietų registruotis ir dalyvauti šįmet vyksiančiame Mykolinių metturgyje, kuris kasmet sulaukia vis didesnio žmonių susidomėjimo!
Plačiau