Naujienos / RTVIC pranešimai

Rietavo miesto Mykolinių šventė 2022

Kviečiame Jus į kasmetinę Rietavo miesto Mykolinių šventę, kuri vyks 2022 m. rugsėjo mėn. 17 - 25 dienomis. Šiemet šventė skirta elektrifikacijos (130 m.), telefonizacijos (140 m.) ir Magdeburgo teisių suteikimo Rietavui (230 m.) sukaktims paminėti.

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet Mykolinių šventė žada daug įdomių renginių, iniciatyvų ir susitikimų, tad rekomenduojame nieko nelaukus susipažinti su šventės renginių programa ir planuotis aktyviai dalyvauti!

Programa:

Ankstesnės naujienos

Socialiniai verslai Rietave 2022-08-12 / RTVIC pranešimai Socialiniai verslai Rietave

VšĮ Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras vykdo projektą „Socialinio verslo kūrimo ir plėtros skatinimas Telšių regione“, kurio padedant net šešiems Rietavo savivaldybėje veikiantiems verslams pavyko žengti socialiai atsakingos įmonės link. Kviečiame Jus susipažinti, kokie tai verslai ir idėjos.

Plačiau
Gerosios praktikos perdavimo seminaras „Biologiškai vertingų produktų gamintojus vienijančios bendrystės erdvės (HUB) kūrimas Rietavo savivaldybėje“ 2022-05-09 / RTVIC pranešimai Gerosios praktikos perdavimo seminaras „Biologiškai vertingų produktų gamintojus vienijančios bendrystės erdvės (HUB) kūrimas Rietavo savivaldybėje“
EIP veiklos grupė „Innofood Hub“ kviečia į gerosios praktikos perdavimo seminarą, skirtą ūkininkams plėtojantiems trumpąsias tiekimo grandines, kaimo bendruomeninių organizacijų ir vietos veiklos grupių nariams, savivaldos organizacijų specialistams, jauniesiems ūkininkams ir kitiems kaimo plėtros dalyviams.
Plačiau