Naujienos

Socialinių inovacijų festivalis BiZzZ'17 - diversity & integration

Tradicija tapęs socialinių inovacijų ir socialinio verslo festivalis BiZzz sugrįžta!
Šių metų festivalio tema - kultūrų įvairovė ir integracija.
 
Rugpjūčio 18-20 dienomis Inovatorių slėnyje, Antalieptieje, susitiks per 150 inovatorių, kurie įkvėps pristatydami ir dalindamiesi gerosiomis praktikomis iš technologijų, verslo, kultūros ir kitų sričių. Sieksime atsakyti į klausimą - ką bendra turi kultūrų bei žmonių įvairovė, integracija ir inovacijos.
Pranešimai, diskusijos, gamta, istorinė aplinka ir, žinoma naktinis žygis, padės sukurti pačią tinkamiausią aplinką naujoms idėjoms ir pažintims kutis ir skleistis. 
 
Dalyvauk, pasidalink, atrask!
Registracija
Programa 
Patinka
1
Nepatinka
0

Ankstesnės naujienos

Kviečiame į Vasaros verslumo mokyklą! 2017-08-08 Kviečiame į Vasaros verslumo mokyklą!
Nors vasara atostogų metas, tačiau Žalių ir išmanių technologijų klasteris iš Liepojos organizuoja Vasaros verslumo mokyklą jaunimui. Mokykla vyks šių metų rugpjūčio 23-26 dienomis Saldus, Latvijoje. Joje dalyvaus 20 jaunų žmonių iš Latvijos bei Lietuvos. Mokyklos metu dalyviams užtikrinamas pilnas išlaikymas. Preliminari mokyklos darbotvarkė čia.  Norinčius dalyvauti, prašome užpildyti šį klausimyną. Jūsų atsakymų lauksime iki rugpjūčio 16 dienos, apie atrankos rezultatus jums pranešime individualiai iki rugpjūčio 18 d.
Plačiau
Tarptautinis floristinių kilimų konkursas 2017-06-27 Tarptautinis floristinių kilimų konkursas
Anykščių rajono savivaldybė miesto šventės proga kviečia bendruomenes, kitas nevyriausybines organizacijas, verslo įmones ir kitus juridinius asmenis registruotis ir dalyvauti konkurse, kuris vyks liepos 21-23 dienomis Anykščių miesto erdvėse.
Plačiau