Naujienos / Renginių rezultatai

Projekto "SB Place Capital - Professional public services for strengthen local communities" susitikimas su partneriais

Lenkija, Szczecin. Projekto "SB Place Capital - Professional public services for strengthen local communities" (profesionalios viešosios paslaugos vietos bendruomenėms stiprinti) susitikimas su partneriais, dirbtuvės paraiškų koncepcijoms parengti.
Projekto partneriai bendrai rengia reguliaraus projekto koncepciją, kuri bus pagrindas paraiškai į Pietų Baltijos programą.
Projekto idėja susijusi su bendradarbystės erdvės Rietave kūrimu bei efektyvesniu viešų erdvių pritaikymo bendruomenės poreikiams.
Projekto partneriai:
Kooperatyvų ir verslo vystymo asociacija, PL
Stadtgespräche Rostock, DE

Ankstesnės naujienos

Kūrybinė laboratorija tirianti technologines, meno ir verslo inovacijas įvairiuose sektoriuose 2022-09-18 / Renginių rezultatai Kūrybinė laboratorija tirianti technologines, meno ir verslo inovacijas įvairiuose sektoriuose
2022 m. rugsėjo 14-16 d. Pietų Baltijos Interreg  programos 3-čio paraiškų koncepcijoms parengti kvietimo projekto "T-A-B - Creative Lab for exploring Tech, Art and Business innovation in different sectors" (Kūrybinė laboratorija tirianti technologines, meno ir verslo inovacijas įvairiuose sektoriuose) partneriai iš Švedijos, Lenkijos ir Lietuvos susirinko į darbinę kūrybinę sesiją Ščecine, Lenkijoje.
Plačiau
Stumtelėjimas Pietų Baltijos regione 2022-06-24 / Renginių rezultatai Stumtelėjimas Pietų Baltijos regione
2022 metų birželio 22-23 d. Pietų Baltijos Interreg  programos 3-čio paraiškų koncepcijoms parengti kvietimo projekto „SB Nudging - Nudging in the South Baltic Region“ (Stumtelėjimas Pietų Baltijos regione) partneriai iš Švedijos, Lenkijos, Vokietijos ir Lietuvos susirinko į darbinę sesiją Kristianstade, Švedijoje.
Plačiau
Dalyvavimas "GovTech" renginyje 2021-01-28 / Renginių rezultatai Dalyvavimas "GovTech" renginyje
Rietavo turizmo ir informacijos centras šiandien dalyvauja " GovTech" strateginė Lietuvos kryptis? renginyje ir domisi kaip užtikrinti, kad atvirumas ir eksperimentavimas taptų viešojo sektoriaus darbo kultūros, o ne tik strateginių dokumentų dalimi? ar inovacijos, sprendžiančios viešojo sektoriaus ir socialines problemas, gali būti strateginė Lietuvos kryptis? Ar GovTech startuoliai bei jiems atviras viešasis sektorius gali tapti Lietuvos ateities ekonomikos bei skaitmeninės transformacijos pagrindu?
Plačiau