Naujienos / RTVIC pranešimai

Kvietimas į bendradarbiavimo sesiją su SHIBUI PARTNERS

Turime unikalią galimybę kitaip praleisti 2019 m. gegužės 28 dieną ir įgauti neįkainojamos patirties su stiprių komandų formuotojais, situacijų instruktoriais, misijų dalyviais - SHIBUI PARTNERS, kurių metodai yra gerai žinomi ir vertinami ne tik Lietuvoje. Jų moto: „Tiesa yra ne tai, ką kažkas pasako, bet tai, ką patys išgyvenate”.

Kviečiame Jūsų kolektyvą (2-4 asmenis) į interaktyvius komandos stiprinimo patyriminius užsiėmimus – mokymus, paremtus praktiniais psichologiniais iššūkiais ir tikrovės pajauta. Mokymų programa „Prometeus“, kurią ves SHIBUI PARTNERS situacijų instruktoriai - alpinistai, narai, medikai ir kariai profesionalai, turintys ilgametę tarptautinę patirtį (www.shibui.lt).

Programa:

Dalyvių skaičius ribotas. BŪTINA išankstinė registracija. Registruotis galite paspaudę šią nuorodą - http://bit.ly/2H43FJS

 

Ankstesnės naujienos

Kvietimas į renginį Rietave kovo 21 d. „ES investicijų teikiamos galimybės neįgaliųjų reikmėms“ 2019-03-18 / RTVIC pranešimai Kvietimas į renginį Rietave kovo 21 d. „ES investicijų teikiamos galimybės neįgaliųjų reikmėms“
Lietuvos žmonių su negalia sąjunga 2019 m. kovo 21 d. 10.00 - 17.00 val. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centre organizuoja informacinį renginį - mokymus „Europos Sąjungos investicijų teikiamos galimybės neįgaliųjų reikmėms“. Renginys skirtas regiono neįgaliųjų organizacijų, savivaldybių socialinės paramos/rūpybos skyrių, socialinių paslaugų skyrių, visuomeninių organizacijų dirbančių su socialinę atskirtį patiriančiais asmenimis atstovams.
Plačiau