Naujienos / Kvietimai

Kvietimas registruotis ir dalyvauti Mykolinių metturgyje

Kviečiame registruotis ir dalyvauti metturgyje, kuris vyks Rietavo miesto Mykolinių šventės metu 2019 m. rugsėjo 28 – 29 dienomis.

Mykolinės, tai šventė turinti senas, gilias kunigaikščių Oginskių valdymo laikus siekiančias tradicijas XIX amžiuje. Oginskių laikais buvo švenčiamos itin iškilmingai, net kelias dienas. Mykolinių metu ne tik vykdavo metturgis, bet ir muzikuodavo Rietavo orkestras, vykdavo žemės ūkio parodos, jose dalyvaudavo ūkininkai ne vien iš Rietavo, bet ir iš aplinkinių valsčių. Po Rietavo savivaldos atkūrimo 2000 m. atgaivinus tradiciją rengti Mykolinių šventę, pradedamos aukoti Šv. Mišios.

Kasmet siekiama sustiprinti metturgio unikalias tradicijas, Mykolinių šventės žinomumą Lietuvoje ir įgauti tautinio paveldo tradicinių renginių, kasmetinės šventės organizavimo sertifikatą, todėl pageidaujame, kad šventėje dalyvautų kuo daugiau tradicinių amatininkų (demonstruojančių savo amatą), kurių gaminiai yra sertifikuoti ir pripažinti tautinio paveldo produktais. Atsižvelgiant į šiuos iškeltus siekius ir norus, kviečiame:

  1. Vietos tradicinius amatininkus, tautodailininkus, gamintojus, ūkininkus ir kitus kūrėjus.
  2. Tradicinius amatininkus, tautodailininkus, gamintojus iš įvairių Lietuvos kampelių ir kurių gaminiai yra sertifikuoti bei pripažinti tautinio paveldo produktais.

​Maloniai kviečiame jus registruotis ir dalyvauti!

Norintys prekiauti savo gaminama produkcija (įvairiais gaminiais) ir demonstruoti savo amatą Rietavo miesto Mykolinių šventės metu, prašome registruotis užpildžius šią elektroninę formą (registracijos nuoroda - http://bit.ly/2ZgQQG3). Kita svarbi informacija ir visi registracijos būdai nurodyti dalyvavimo sąlygose.

Kvietimas.pdf

Dalyvavimo sąlygos.pdf

Preliminari programa.pdf


Įspūdžiai iš 2018-ais metais vykusios Rietavo miesto Mykolinių šventės:

Ankstesnės naujienos

Kvietimas registruotis į „Vasaros verslumo mokykla jaunimui“ 2019-08-13 / Kvietimai Kvietimas registruotis į „Vasaros verslumo mokykla jaunimui“
Kuržeme verslo inkubatorius, bendradarbiaujant su žaliųjų technologijų klasteriu, kviečia Jus registruotis ir dalyvauti verslumą bei kūrybiškumą skatinančiame renginyje - „Vasaros verslumo mokykla jaunimui #2kuri yra dalis LLI - 157 BEE Lab projekto dalis (Regionų verslumo stiprinimas įgalinant bendradarbiavimą per sieną – Boost regional Entrepreneurship by Enabling cross border cooperation).
Plačiau
Sumanios socialinės paslaugos 2019-04-19 / Kvietimai Sumanios socialinės paslaugos

Informuojame, kad seminaras - dirbtuvės 2019 m. balandžio 29 - 30 dienomis nebeįvyksSeminaras - dirbtuvės nukeliamas į 2019 m. rugpjūčio - rugsėjo mėnesį.
Seminaras – dirbtuvės skirtos socialinių paslaugų teikėjams. Seminaro metu išgryninsime socialinių paslaugų idėjas, suteiksime joms verslumo pagreitį atsižvelgdami į klientų poreikius ir planuosime šių paslaugų įgyvendinimą.

Plačiau
Patirkite patį skaniausią Blekingės vakarėlį su mumis! 2019-04-17 / Kvietimai Patirkite patį skaniausią Blekingės vakarėlį su mumis!
Smakfesten, Karlshamnas, 2019 m. liepos 18-19-20 dienomis. Po dvejų metų didžiulės sėkmės mes grįžtame su žymiausiu Blekingės gastronomijos renginiu. SMAKFESTEN - gastronomijos festivalis skirtas gamintojams ir vartotojams, kurie vertina kokybę, autentiškumą bei puoselėja meilę maistui ir aplinkai.
Plačiau